Puchar Polski. Pogoń Szczecin- Wisła Kraków

Autor: PAP

Szaleństwo w końcówce!

NIEBYWAŁE!!! Wisła Kraków wyrównuje w ostatniej minucie i mamy dogrywkę w finale Pucharu Polski!!!

2024-05-02 18:05

Co tam się wydarzyło?! Pogoń Szczecin po 90. minutach walki prowadziła z Wisłą Kraków w finale Pucharu Polski i wydawało się, że zdobędzie to trofeum. Gola dla Pogoni strzelił Efthymios Koulouris w 75. minucie. W ostatniej minucie zdarzyło się jednak coś niebywałego - Wisła wyrównała po golu Satrustegui w 9. minucie doliczonego czasu gry. Trwa dogrywka!

Pogoń - Wisła 1:1, mamy dogrywkę w finale Pucharu Polski!

Co niespodziewane, w pierwszej połowie znacznie lepszym zespołem była krakowska Wisła, która raz po raz zagrażała bramce Pogoni.

Po przerwie mecz się wyrównał. Wiślacy wyglądali, jakby już nieco opadli z sił, a Pogoń coraz odważniej atakowała. Przyniosło to skutek w 75. minucie, kiedy Efthymios Koulouris wykorzystał podanie Adriana Przyborka i skierował piłkę do siatki Wisły.

Biała Gwiazda miała swoje sytuacje do wyrównania, sędzia doliczył do spotkania aż 7 minut. Pogoń prowadziła 1:0 i to ona praktycznie świętowała na PGE Narodowym zdobycie Pucharu Polski. Praktycznie, bo w 9. minucie doliczonego czasu gry zdarzyła się rzecz niewiarygodna. Satrustegui wyrównał (asysta Urygi) i kibice na Narodowym będą obserwować dogrywkę!