Erik Exposito

i

Autor: Cyfrasport Erik Exposito

Exposito w Legii?

Sensacyjny transfer w Ekstraklasie? Ogromne pieniądze szykowane dla Erika Exposito, to byłaby bomba

2024-05-15 13:30

To byłaby prawdziwa bomba! Legia Warszawa, która po sezonie żegna się z liderem zespołu, Josue, w kolejnych rozgrywkach może mieć inną gwiazdę – Erika Exposito (28 l.). Władze Legii chcą podobno skorzystać z kończącego się kontraktu Hiszpana w Śląsku i ściągnąć go na Łazienkowską. Erik Exposito w Legii - czy to realne?

Czy Erik Exposito odejdzie ze Śląska?

W przerwie letniej w Legii będzie bardzo dużo się działo. Trener Goncalo Feio przebudowuje drużynę według swojego uznania, a dyrektor sportowy Jacek Zieliński planuje transfery wychodzące i przychodzące. Jak się dowiedzieliśmy, jedną z opcji na pozycji napastnika jest najlepszy strzelec Ekstraklasy (18 goli), Erik Exposito ze Śląska Wrocław. Choć trzeba mu zapłacić dużo (do tego pokaźna suma za podpis na kontrakcie), to z ogromnego kontraktu zejdzie Josue (około 600 tysięcy euro rocznie). Te pieniądze powinny wystarczyć na Hiszpana ze Śląska.

Legia przygotowuje się do dwóch ostatnich meczów ligowych – najpierw z Wartą na wyjeździe, a potem z Zagłębiem u siebie. Wojskowi wciąż mogą powtórzyć wynik ligowy sprzed roku, czyli zdobyć wicemistrzostwo Polski.

Grzegorz Piechna o Śląsku i hiszpańskiej gwieździe. Erik Exposito sięgnie po tytuł i koronę króla strzelców?

Jacek Magiera: Do lata nie stracę Exposito

Tęsknisz za Ekstraklasą? Te kluby kiedyś walczyły o mistrzostwo, ale już NIE ISTNIEJĄ [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Dwukrotny (1998 i 1999) zdobywca Pucharu Polski, klub związany z Ryszardem F. ps. "Fryzjer" to:
Listen on Spreaker.
Najnowsze