Autor: AP Robert Lewandowski

La Liga

Almeria – FC Barcelona Relacja na żywo z meczu La Liga [WYNIK, SKŁADY]

2024-05-16 22:57

Relacja na żywo z meczu Almeria – FC Barcelona. Czas na ostatnie mecze 36. kolejki La Liga. FC Barcelona wciąż walczy o tytuł wicemistrza kraju. W ostatnim spotkaniu „Duma Katalonii” pokonała Real Sociedad 2:0. Czy piłkarze Xaviego wygrają drugi mecz z rzędu? Zapraszamy na relację na żywo z meczu Almeria – Barcelona na Sport.se.pl.

Almeria – FC Barcelona 0:2 (0:1)

Bramki: 14', 68' Fermin

Kartki:

Almeria: Maximiano - Pubill, Montes, Chumi, Langa - Viera (68' Melero), Pena, Robertone - Leo Baptistao (59' Romero), Lozano (59' Suarez), Embarba

FC Barcelona: ter Stegen - Kounde, Cubarsi, Martinez, Fort - Pedri, Sergi Roberto (68' Christensen), Fermin Lopez - Yamal, Lewandowski (68' Joao Felix), Ferran Torres

Na żywo

Almeria – FC Barcelona

90+3'

KONIEC MECZU!

"Duma Katalonii" dopisuje trzy kolejne punkty i ugruntowuje pozycję wicelidera tabeli La Liga. Wygraną przypieczętował dwiema bramkami Fermin Lopez.

90+2'

Ostatni zryw Almerii przed końcem meczu. Ale strzał sprzed pola karnego mija bramkę.

90'

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

88'

Odważna próba strzału sprzed pola karnego, ale to była fatalna próba.

87'

Rzut dla Barcelony na skraju pola karnego. Piłka wybita przez obrońców.

83'

Ostatnie minuty meczu. Barcelona na ten moment ugruntowuje swoją pozycję na drugim miejscu w tabeli La Liga.

80'

Tylko w boczną siatkę strzela Joao Felix! To była okazja na 3:0 dla Barcelony.

74'

Kolejne zmiany w Barcelonie: schodzą Torres i Fort, wchodzą Roque i Cancelo.

69'

Robert Lewandowski opuszcza boisko w 69. minucie meczu. To zdecydowanie nie był najlepszy występ Polaka w barwach "Dumy Katalonii".

68'

GOOOOOOL!

Barcelona podwyższa prowadzenie w tym spotkaniu. To drugie trafienie Fermina. Świetne podanie w środek szesnastki i pewny strzał Hiszpana.

67'

Piłkarze nas dziś zdecydowanie nie rozpieszczają.

65'

Suarez atakuje skrzydłem. Piłka odbija się od nóg Kounde!

63'

60'

Godzina meczu za nami. W drugiej połowie nie wydarzyło się zbyt wiele.

58'

Bolesny faul na Sergim Roberto w środku pola.

54'

Bardzo powoli, metodyczne budowanie akcji przez Barcelonę, ale nie przynosi na razie większego skutku.

51'

Płaski strzał na bramkę Almerii, ale Maximiano nie ma żadnych problemów.

49'

47'

Kolejna zmarnowana okazja przez Almerię. Barcelona sama prosi się o kłopoty!

46'

ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

45+2'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Barcelona prowadzi do przerwy 1:0, ale to jeszcze nie koniec emocji. Almeria szuka okazji do odpowiedzi!

45'

Minuta doliczonego czasu gry do pierwszej połowy.

43'

Rzut rożny dla Barcelony, ale wykonanie było fatalne.

40'

Kolejna piłka wybita z pola karnego Barcelony. Coraz śmielej poczynają sobie gospodarze.

38'

Rzut wolny dla Almerii po stracie Yamala.

35'

Barcelona wyprowadza ataki bardzo powoli, bez pośpiechu. To odbija się na tempie meczu.

32'

Kolejna oskrzydlająca akcja Almerii i kolejny spalony.

28'

Samotny rajd Yamala, ale piłka trafia tylko w słupek.

26'

Akcja skrzydłem Almerii. Ale kolejny raz czujni wracający defensorzy. Dobrze wybita piłka na rzut rożny.

22'

Ależ zmarnowana okazja Almerii! To powinno być 1:1. Albo co najmniej celny strzał na bramkę. Baptistao strzela obok bramki.

19'

Rzut rożny dla Barcelony. Zderzenie głowami Robertone z jednym z piłkarzy Barcy.

16'

Almeria próbuje podkręcić tempo, ale czujni są obrońcy gości.

14'

GOOOOOOOOL!

Barcelona otwiera wynik meczu. Fermin otrzymał świetne dośrodkowanie. Maximiano nie miał szans obronić tego strzału.

11'

Okazja dla Almerii. Langa wpada w pole karne, ale pewnie broni jego strzał ter Stegen.

10'

Lewandowski strzela ponad bramką. Pierwsza okazja Polaka w tym meczu.

9'

Almeria prowadzi piłkę w środku pola, ale momentalnie doskakują goście i budują powoli swoją akcję po przechwycie.

7'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale Ferran główkuje ponad bramką.

6'

Barcelona cały czas utrzymuje się przy piłce. Mocne podanie do Yamala, ale nie opanował futbolówki.

3'

Lewandowski wykłada piłkę, ale płaski strzał ląduje w rękawicach bramkarza.

2'

Pierwsza akcja Barcelony. Lamal wpada w pole karne, ale powstrzymują go obrońcy.

1'

ZACZYNAMY MECZ!

Hymn Almerii rozbrzmiewa na stadionie. Piłkarze są już na murawie. Za moment zaczynamy spotkanie!

Zawodnicy już czekają w tunelu.

Piłkarze za moment wyruszą na boisko! Czekają nas wielkie emocje!

Czy Robert Lewandowski strzeli dziś kolejną bramkę w La Liga? Polak wciąż walczy o koronę króla strzelców!

ZNAMY SKŁADY!

Almeria: Maximiano - Pubill, Montes, Chumi, Langa - Viera, Pena, Robertone - Leo Baptistao, Lozano, Embarba

FC Barcelona: ter Stegen - Kounde, Cubarsi, Martinez, Fort - Pedri, Sergi Roberto, Fermin Lopez - Yamal, Lewandowski, Ferran Torres

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Almeria - FC Barcelona. Początek meczu o godzinie 21:30.