Jacek Zieliński

i

Autor: CyfraSport Jacek Zieliński

Szkoleniowiec mówi jak jest

Jacek Zieliński zabrał głos, mówi o nowej umowie. Trener Cracovii chce to zrobić przed końcem sezonu

2023-05-18 17:43

W tym sezonie piłkarze Cracovii szybko zapewnili sobie utrzymanie w lidze. Dlatego na wyjazdowy mecz z Jagiellonią jadą ze spokojną głową. Trener Jacek Zieliński zdradził, co z jego umową. Zapowiedział, że chciałby, aby sytuacja wyjaśniła się przed zakończeniem obecnych rozgrywek.

Na urlop chce pojechać ze spokojną głową

Szkoleniowiec przyznał, że prowadzi rozmowy z władzami krakowskiego klubu odnośnie przedłużenia umowy.- Potwierdzam natomiast, że trwają rozmowy w sprawie mojego nowego kontraktu - przyznał Jacek Zieliński, cytowany przez PAP. - Mam nadzieję, że podpisy złożymy przed ostatnim meczem sezonu, aby na urlopy pojechać ze spokojną głową. Jest jeszcze parę dni, spokojnie do tego podchodzę – stwierdził.

Nie stawia celów przed zespołem

Na razie jednak Cracovia musi się skupić na dwóch ostatnich meczach sezonu, zwłaszcza że w minionej kolejce zaliczyła wpadkę przegrywając u siebie 0:1 z Zagłębiem Lubin. - Nie stawiamy zespołowi takiego celu, że mamy zająć szóste, siódme czy ósme miejsce. Przed nami jeszcze dwa spotkanie, chcemy w nich punktować i zobaczymy do czego to wystarczy – wyjaśnił Zieliński.

Jagiellonia wysoko zawiesi poprzeczkę

Jagiellonia w poprzedniej kolejce przegrała 1:5 z Legią w Warszawie i wciąż jeszcze nie zapewniła sobie na sto procent utrzymania. Zieliński zwrócił jednak uwagę na duży ofensywny potencjał tej drużyny. - Mają dwóch najlepszych strzelców ekstraklasy Marka Guala i Jesusa Imaza - wyznał. - Ten zespół jest w trakcie przeobrażeń. Na pewno będzie podrażniony ostatnią przegraną i będzie chciał się pożegnać z kibicami zwycięstwem. Z pewnością zawiesi nam wysoko poprzeczkę. Jesteśmy na to przygotowani – zapewnił trener Zieliński.

Sonda
Czy Josue z Legii to najlepszy piłkarz ekstraklasy?
PKO Ekstraklasa Raport 15.05
Listen on Spreaker.
Najnowsze