Cracovia Kraków

Autor: CYFRA SPORT

Jagiellonia - Cracovia, wynik 1:2. Dawid Nowak ustrzelił "Jagę" w Białymstoku

2013-10-05 19:47

Piłkarze Jagiellonii od trzech spotkań nie potrafią zdobyć kompletu punktów. Dziś, po dwóch golach Dawida Nowaka, Cracovia pokonała 2:1 białostoczan w pierwszym sobotnim meczu Ekstraklasy.

Trwa kiepska passa Jagiellonii. Piłkarze Piotr Stokowca półtora tygodnia temu przegrali 2:3 z Legią Warszawa, a tydzień temu zremisowali 1:1 z Zagłębiem Lubin. Dziś "Żubry" nie sprostały Cracovii, w barwach której świetną partię rozegrał napastnik Dawid Nowak.

DZIŚ GALA W MOSKWIE. ŚLEDŹ RELACJĘ LIVE W INTERNECIE Z WALK WŁADYMIRA KLICZKI Z ALEKSANDEREM POWIETKINEM I MATEUSZA MASTERNAKA Z GRIGORIJEM DROZDEM

Nowak zdobył swoje gole numer cztery i pięć w obecnych rozgrywkach. Do siatki trafił najpierw w 14. minucie spotkania, a potem - w 74. Gospodarze do samego końca prówali odwrócić losy meczu. W 89. minucie gola kontaktowego zdobył Alexis Norambuena, ale na więcej nie starczyło już czasu.