Jagiellonia - Podbeskidzie. Kołodziej pozbawił "Jagę" trzech punktów

2014-02-21 21:18

Gol Dariusza Kołodzieja w doliczonym czasie gry, zapewnił Podbeskidziu Bielko-Biała bardzo cenny remis w Białymstoku z Jagiellonią 2:2.

Zajmujące przedostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy Podbeskidzie było bojowo nastawione przed meczem na trudnym terenie w Białymstoku. Górale już w 7. minucie udowodnili swoją determinację. Z lewego skrzydła piłkę dośrodkował w pole karne Maciej Iwański, a Piotr Malinowski strzelił gola dla przyjezdnych.

Przeczytaj: Górnik - Legia. Marco Paixao o nowym nabytku Legii: Jestem dużo lepszy od Sa

W 24. minucie było już 1:1. Prostopadłym podaniem do Bekima Balaja popisał się Nika Dzalamidze, a ten pierwszy nie zmarnował okazji i wygrał pojedynek sam na sam z Richardem Zajacem.

Dziesięć minut po zmianie stron gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Daniego Quintany, a kiedy wydawało się, że trzy punkty zostaną w Białymstoku, Jakuba Słowika pokonał Dariusz Kołodziej.

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)