Jagiellonia - Stal TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Jagiellonia - Stal STREAM ONLINE LIVE Jagiellonia - Stal TV Na jakim programie 21.04.2021

Jesus Imaz
Autor: Cyfrasport Jesus Imaz

Jagiellonia - Stal TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Jagiellonia - Stal STREAM ONLINE LIVE Jagiellonia - Stal w TV Na jakim programie Jagiellonia - Stal LIVE STREAM w INTERNECIE. W Stali doszło ostatnio do zmiany trenera. Odszedł Leszek Ojrzyński, a jego miejsce zajął Włodzimierz Gąsior. Czy zdoła utrzymać zespół w lidze na kolejny sezon? Podjął się trudnego zadania. Beniaminek zajmuje ostatnie miejsce w lidze i traci punkt to Podbeskidzia. Ale ekipa z Mielca ma do rozegrania zaległe spotkanie z Rakowem Częstochowa. Jagiellonia w tabeli jest na dziesiątej pozycji. W poprzedniej kolejce białostoczanie zremisowali na wyjeździe 2:2 z Wisłą Płock. Gdzie oglądać Jagiellonia - Stal w TV NA ŻYWO Na którym kanale Jagiellonia - Stal STREAM LIVE ONLINE.

Jagiellonia - Stal Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Jagiellonia - Stal LIVE STREAM w INTERNECIE. Tak remis z Wisłą Płock (2:2) w 25. kolejce skomentował trener Rafał Grzyb. Opinia z oficjalnej strony płockiego klubu. - Komentarz do tego spotkania będzie zbędny. Dlatego nie ma tutaj co opowiadać - zaznaczył szkoleniowiec Jagiellonii cytowany przez witrynę Wisły. - Jesteśmy bardzo mocno niezadowoleni z tego wyniku i z tego względu, że można powiedzieć, podarowaliśmy przeciwnikowi dwie bramki. Pierwsza połowa pod naszą kontrolą. To my dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, stwarzaliśmy sytuacje. W drugiej połowie role się zmieniły. To Wisła bardziej napierała. Odpowiadaliśmy atakami szybkimi, z których jednak nic nie wynikało - poza bramką Jesusa Imaza, gdzie był minimalny spalony. Jako doświadczona drużyna nie możemy pozwolić sobie na stratę takich bramek. Myślę, że błąd młodego bramkarza Xaviera spowodował, że napędziliśmy przeciwników, bo gdyby nie ta sytuacja to schodzilibyśmy z boiska z trzema punktami, a tak jest ogromny niedosyt - podsumował trener Rafał Grzyb na oficjalnym serwisie Nafciarzy. Mecz Jagiellonia - Stal w środę 21 kwietnia o godzinie 18. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Jagiellonia - Stal GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Jagiellonia - Stal w TV

Mecz Jagiellonia - Stal w 26. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w środę 21 kwietnia. Początek spotkania Jagiellonia - Stal o godzinie 18. Transmisja tv na żywo z meczu Jagiellonia - Stal w Canal+ Sport 2. Stream online live z meczu Jagiellonia - Stal dostępny będzie w usługach ekstraklasa.tv i NC+ GO.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze