Autor: Super Express Carlitos w barwach Legii

Hiszpan po zabiegu

Kontuzjowany Carlitos pokazał zdjęcie ze szpitala. Mina gwiazdy Legii może wielu zaskoczyć

2023-01-31 15:03

Wiele sobie po nim obiecywano, ale runda rewanżowa zaczęła się dla gwiazdy Legii pechowo. Carlitos złamał rękę w pierwszym spotkaniu z Koroną Kielce (3:2). Hiszpański napastnik jest po zabiegu. Opublikował zdjęcie w mediach społecznościowych.

11 meczów z rzędu bez gola

Carltios miał udane końcówkę przygotowań do rudny rewanżowej. W dwóch ostatnich sparingach strzelił trzy gole. Liczył na to, że skuteczność przeniesie na ekstraklasę. Jednak w meczu z Koroną nie przełamał się, choć miał świetną okazję w drugiej połowie. Jego strzelecka posucha to już 11 meczów z rzędu bez gola, licząc wszystkie rozgrywki. W dodatku, spotkanie z beniaminkiem zakończyło się dla niego pechowo. Piłkarz złamał rękę. Konieczny był zabieg. Teraz czeka go przerwa. Będzie pauzował kilka tygodni.