Marcin Kaczmarek

i

Autor: Cyfra Sport Marcin Kaczmarek

PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

Kryzys w Lechii zażegnany? Marcin Kaczmarek o sytuacji w klubie z Gdańska. Kolejny odcinek PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

2022-10-31 13:45

Lechia Gdańsk trwający sezon zaczęła fatalnie i przez wiele tygodni nie mogła wydostać się ze strefy spadkowej. Ale po zwycięstwie ze Stalą Mielec w ostatnim spotkaniu wydostała się "nad kreskę". Marcin Kaczmarek, który niedawno objął stery w Lechii w programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport zdradził nieco więcej szczegółów dotyczących zespołu. Gościem odcinka był również były zawodnik Legii Warszawa, Piotr Włodarczyk.

Mało kto mógł się spodziewać, że Lechia Gdańsk z zespołu, który był o krok od wyeliminowania Rapidu Wiedeń w eliminacjach europejskich pucharów, będzie w strefie spadkowej PKO Ekstraklasy. Gdańszczanie mieli ogromny problem z wygrywaniem spotkań i przez długie tygodnie zajmowali przedostatnie miejsce w tabeli. To zmieniło się dopiero w miniony weekend.

Mamy potwierdzenie kontuzji reprezentanta Polski! Zła informacja dla Michniewicza, zdąży na mundial?

O meczu ze Stalą i sytuacji w Lechii w programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport porozmawialiśmy z Marcinem Kaczmarkiem. Gościem odcinka był również Piotr Włodarczyk, były piłkarz Legii Warszawa. Napastnik opowiedział o postępach syna, Szymona, który coraz lepiej poczyna sobie w Górniku Zabrze. Premiera nowego odcinka o godzinie 18:00. Zapraszamy!

PKO Ekstraklasa Raport odc. 11
Najnowsze