Daisuke Matsui, Lech Gdańsk

Autor: East News

Lechia - Podbeskidzie 2:2. Świetny debiut Matsuiego, Górale ratują punkt w końcówce

2013-07-22 22:27

W ostatnim spotkaniu pierwszej, inaugurującej sezon kolejki T-Mobile Ekstraklasy zmierzyły się ze sobą Lechia Gdańsk i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Mecz zakończył się podziałem punktów, a emocji na PGE Arenie nie brakowało.

Świetny debiut w barwach "Biało-Zielonych" zaliczył Daisuke Matsui. Japończyk strzelił dwie bramki, najpierw doprowadzając do remisu, a potem dając w końcówce prowadzenie gospodarzom. Ostatecznie trafienia zawodnika z Azji nie pozwoliły gdańszczonom na odniesienie pierwszego w sezonie zwycięstwa, bowiem już w doliczonym czasie gry drugiej połowy gola na wagę jednego punktu zdobył Błażej Telichowski. Wcześniej, jeszcze w pierwszej połowie, do siatki Mateusza Bąka trafił Marcin Wodecki.

Przeczytaj koniecznie: Gerardo Martino trenerem Barcelony! [SZCZEGÓŁY KONTRAKTU]

Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (0:1)