Legia Warszawa - Górnik Zabrze TV ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Legia - Górnik STREAM ONLINE LIVE Na jakim programie Legia - Górnik GDZIE OGLĄDAĆ

2019-11-09 12:13 MD
Artur Jędrzejczyk
Autor: CyfraSport Artur Jędrzejczyk

Legia Warszawa - Górnik Zabrze TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Legia - Górnik STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać mecz Legia - Górnik na jakim programie TRANSMISJA TV. Legia Warszawa przed tygodniem wróciła na fotel lidera PKO Ekstraklasy i jeśli chce utrzymać tę zaszczytną pozycję po ostatniej kolejce pierwszej rundy, musi uporać się z Górnikiem Zabrze. Ekipa ze Śląska na pewno jednak przy Łazienkowskiej nie odpuści. Mecz Legia Warszawa - Górnik Zabrze LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Legia - Górnik TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Legia Warszawa - Górnik Zabrze TV TRANSMISJA NA ŻYWO gdzie oglądać

Obecne rozgrywki rodziły się w warszawskich szeregach w wielkich bólach. Zespół długo nie przekonywał i w dalszym ciągu nie brakuje głosów, że trener Aleksandar Vuković nie jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku. Serbowi udało się jednak ustabilizować sytuację jego drużyny w tabeli - po 14. kolejce rozgrywek wprowadził ją na fotel lidera PKO Ekstraklasy. Czołówka jest jednak bardzo spłaszczona i najmniejszy fałszywy krok może sprawić osunięcie ze szczytu w dolnej rejony wyższej połowy klasyfikacji. Ekipa ze stolicy, która od początku zmagań znajduje się pod sporą presją, chce tego uniknąć za wszelką cenę. W tym celu musi pokonać Górnika.

Legia Warszawa - Górnik Zabrze TV TRANSMISJA NA ŻYWO gdzie oglądać

Zabrzanie udali się jednak do stolicy ze swoimi ambicjami. Nie zaznali oni smaku porażki przez cztery spotkania z rzędu, ale w tym samym czasie także... nie wygrali. Górnik ma na swoim koncie cztery kolejne remisy, wszystkie w takim samym stosunku - 1:1. W obecnych rozgrywkach 14-krotny mistrz Polski nie nawiązuje do znakomitego w swoim wykonaniu sezonu 2017/2018, ale nie zajmuje także najniższych lokat i w klasyfikację spogląda bez strachu Nie można wykluczyć, że podopiecznych trenera Marcina Brosza będzie stać na pokuszenie się o wielką sensację w postaci wywiezienia z Łazienkowskiej jakiejś zdobyczy. Jeśli nie zwycięstwa, to może chociaż piątego z rzędu remisu.

Mecz Legia Warszawa - Górnik Zabrze odbędzie się w sobotę, 9 listopada. TRANSMISJA z meczu Legia - Górnik TV NA ŻYWO na antenach Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:30.

Najnowsze