ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław TV ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: ŁKS - Śląsk STREAM ONLINE LIVE Na jakim programie ŁKS - Śląsk GDZIE OGLĄDAĆ

2019-11-08 12:14 DaO
Arkadiusz Malarz, ŁKS Łódź
Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Malarz

ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: ŁKS - Śląsk STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać mecz ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław na jakim programie TRANSMISJA TV. W piątkowe popołudnie rozpocznie się ostatnia kolejka pierwszej rundy fazy zasadniczej PKO Ekstraklasy. Tę serię gier rozpoczną ŁKS Łódź i Śląsk Wrocław. Łodzianie będą chcieli odskoczyć od strefy spadkowej. Mecz ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz ŁKS - Śląsk TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław TV TRANSMISJA NA ŻYWO gdzie oglądać

Czas leci nieubłaganie, co widać nie tylko po kalendarzu, ale także numerku przy kolejce PKO Ekstraklasy. Przed nami 15. seria gier, co oznacza, że za tydzień rozpoczną się mecze rewanżowe. Nim jednak do tego dojdzie, zespoły powalczą o pozostały komplet punktów. Ten bardzo przyda się ŁKS-owi, który na początku rozgrywek wpadł w potężny kryzys i notował porażkę za porażką. W ostatnich tygodniach jest nieco lepiej, bo podopieczni Kazimierza Moskala wygrali i z Koroną Kielce i z Rakowem Częstochowa. Pozwoliło to łodzianom na wydobycie się ze strefy spadkowej, ale mają tyle samo punktów co Wisła Kraków i Korona.

ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław STREAM ONLINE w INTERNECIE. Gdzie oglądać mecz ŁKS - Śląsk w INTERNECIE

- To doświadczony i wyrafinowany rywal, który stara się grać pressingiem, co przyniosło powodzenie w starciu z Wisłą. W piątek to my spróbujemy jednak narzucić swój styl gry, odbierać wysoko piłkę i konstruować swoje akcje. Zresztą zapewne podobnie zamierza zagrać Śląsk. Z tego może wyjść emocjonujący mecz, ale z drugiej strony, jeśli będzie brakowało jakości, może wyjść ligowa "rąbanka" - powiedział szkoleniowiec ŁKS przed starciem z Wojskowymi. Śląskowi też udało się zażegnać kryzys. Zespół z Dolnego Śląska po siedmiu meczach bez zwycięstwa wygrał dwa spotkania z rzędu w tym z doskonale dysponowaną Wisłą Płock.

Mecz ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław odbędzie się 8 listopada. TRANSMISJA z meczu ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław TV NA ŻYWO na kanale Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:00.

Najnowsze