Marc Gual

i

Autor: Cyfra Sport Marc Gual

PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

Marc Gual odejdzie z Jagiellonii Białystok do Legii Warszawa? Mocne stanowisko prezesa Jagi

2023-02-06 13:42

Zima przypomniała o sobie w pełnej krasie i w kilku meczach 19. kolejki PKO Ekstraklasy śnieg mocno przeszkodził w rozgrywaniu zawodów. Ponadto dużo w ostatnim czasie mówi się o możliwym odejściu Marca Guala z Jagiellonii Białystok do Legii Warszawa. W programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport prezes klubu z Podlasia, Wojciech Pertkiewicz zabrał głos w tej sprawie i zajął twarde stanowisko.

19. kolejka PKO Ekstraklasy została zaatakowana przez powrót zimy i w niektórych meczach organizatorzy musieli uwijać się, aby przygotować boisko. Nie udało się tego uczynić w Płocku. Mecz Wisły z Wartą Poznań został odwołany, a spotkanie Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok było opóźnione ze względu na odśnieżanie płyty boiska. Ale ostatecznie inne mecze udało się rozegrać.

Wspominana Jagiellonia urwała punkty Widzewowi, ale w Białymstoku wciąż nie można mówić o optymizmie, bo zespół prezentuje się słabo. Ponadto coraz więcej mówi się o tym, że z Podlasia już zimą odejdzie Marc Gual, a więc jedna z najjaśniejszych postaci Jagiellonii. W programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport gościł prezes Jagi, Wojciech Pertkiewicz i zabrał głos w sprawie Hiszpana. Premiera odcinka o godzinie 18:00. Zapraszamy!

PKO Ekstraklasa Raport 6.02
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze