Najlepsze polskie kluby wracają do gry! Tymczasem możesz poznać historię NIEZWYKŁYCH kibiców Ekstraklasy!

2021-01-26 7:00 PM
PKO BP Ekstraklasa
Autor: Cyfra Sport PKO BP Ekstraklasa

Już w najbliższy weekend wszyscy fani polskiej piłki będą mogli cieszyć się powrotem Ekstraklasy! W czwartek wraz z „Super Expressem” pojawi się dodatek „Supermagazyn Ekstraklasa”, który wprowadzi fanów w nadchodzącą rundę. Już teraz jednak można zapoznać się z niezwykłymi materiałami, które przed nadchodzącą rundą wiosenną przygotował sponsor rozgrywek.

Ostatni weekend stycznia 2021 roku będzie wyjątkowy dla każdego kibica polskiej piłki klubowej, bowiem właśnie wtedy wraca do gry PKO Bank Polski Ekstraklasa! W tym roku przerwa zimowa była wyjątkowo krótka dla piłkarzy występujących na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce, a wszystko przez bardzo napięty terminarz. Wpływ na jego kształt ma oczywiście pandemia koronawirusa, która wciąż daje się we znaki. Fani jednak mogą być zadowoleni z tego, że szybciej zobaczą swoich ulubieńców w akcji, a jednym z nich na pewno będzie Patryk Łabuszewski – wyjątkowy #EkstraKibic, którego historię w najnowszym materiale przedstawił oficjalny sponsor Ekstraklasy!

Już w czwartek, 28 stycznia, wraz z "Super Expressem" wyjątkowy dodatek "Supermagazyn Ekstraklasa" - bądź gotów na wznowienie sezonu w PKO Bank Polski Ekstraklasie!

Najnowsze