Olimpia - Jastrzębie TV TRANSMISJA NA ŻYWO Olimpia - Jastrzębie STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać Olimpia - Jastrzębie LIVE STREAM w INTERNECIE

2020-07-16 7:44 MaSz
Piłka, piłka nożna
Autor: East News

Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie STREAM ONLINE NA ŻYWO I liga: Olimpia - Jastrzębie TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Olimpia - Jastrzębie w TV Na jakim programie mecz Olimpia - Jastrzębie STREAM LIVE w INTERNECIE. Sytuacja Olimpii na finiszu jest bardzo trudna. Zespół znalazł się w strefie spadkowej. Forma nie napawa optymizmem, gospodarze przegrali cztery mecze z rzędu. Jeszcze gorzej spisuje się GKS Jastrzębie, który zanotował pięć porażek z rzędu. Kto będzie górą w tym starciu i zepchnie rywala do drugiej ligi? Gdzie obejrzeć Olimpia - Jastrzębie TV NA ŻYWO Na którym kanale Olimpia - Jastrzębie LIVE STREAM ONLINE.

Olimpia - Jastrzębie STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Olimpia - Jastrzębie TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Sytuacja GKS Jastrzębie także jest nie do pozazdroszczenia. W klubie zmieniono trenera. Odszedł Jarosław Skrobacz. Zespół przejął Paweł Ściebura, ale na razie wyników brak. Jastrzębie przegrało 0:3 z Podbeskidziem w poprzedniej kolejce. GKS jest na piętnastym miejscu w tabeli pierwszej ligi. Widmo spadku jest realne. - Przegraliśmy bardzo ważny mecz pod kątem pozycji w tabeli i naszego dorobku punktowego - powiedział Paweł Ściebura, trener Jastrzębia po starciu z liderem pierwszej ligi. - Przegraliśmy z zespołem lepszym, który prawdopodobnie będzie grał w przyszłym sezonie w Ekstraklasie. Trzeba mu pogratulować. Zawsze staram się wyciągać pozytywny. Walczyliśmy, byliśmy zdyscyplinowani. To jest pierwszy krok do tego, aby ten zespół zaczął lepiej funkcjonować pod względem spójności. Były momenty niezłej gry i niezłej organizacji. Popełniliśmy błędy. Nie uniknęliśmy ich. Musimy szybko wyciągnąć wnioski, szybko zrobić korektę pewnych rzeczy boiskowych i dalej ciężko pracować, bo czas nam ucieka. Mogę podziękować za walkę i zaangażowanie. Naprawimy błędy z tego meczu i do kolejnego będziemy dobrze przygotowani - podkreślił opiekun Jastrzębia.

Olimpia - Jastrzębie TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie w 32. kolejce I ligi zostanie rozegrany w czwartek 16 lipca. Początek spotkania Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie o godzinie 20.10. Transmisja z meczu Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie odbędzie się w Polsat Sport. Stream online z meczu Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze