Pogoń Szczecin

Pogoń - Cracovia. Robak nie pomógł. Pasy zatrzymały Portowców

2014-03-09 17:43

Marcin Robak nie pomógł Pogoni Szczecin odzyskać skuteczności i Portowcy zremisowali drugi raz z rzedu 0:0. Z wywiezionego ze Szczecina punkty z pewnością cieszy się Cracovia Kraków, dla której to pierwsza zdobycz na wiosnę.

Pierwszą groźną akcję w 9. min. przeprowadzili gospodarze. Akahoshi dobrze podał do Robaka, ale napastnik reprezentacji Polski nie wykorzystał okazji. Po pół godzinie gry w świetnej sytuacji znalazł się Patryk Małecki, ale nie trafił w bramkę będąc sam na sam z Krzysztofem Pilarzem.

Valladolid - Barcelona 0:1. Sensacyjna porażka Dumy Katalonii!

W 47. minucie szansę mieli goście, ale po strzale Sebastiana Stebleckiego na wysokości zadania stanął Radosław Janukiewicz. Pogoń odpowiedziała, ale w głownej roli wystąpił Pilarz, który obronił strzały Frączczaka, Hernaniego i Golli. W 82. minucie świetną okazję miał jeszcze Jakub Bąk, ale będąc w sytuacji sam na sam z Pilarzem nie trafił w światło bramki.

Pogoń Szczecin - Cracovia 0:0

Pogoń: Radosław Janukiewicz - Adam Frączczak, Wojciech Golla, Hernani (66. Maciej Dąbrowski), Sebastian Rudol - Patryk Małecki, Pavle Popara (62. Rafał Murawski), Bartosz Ława, Takafumi Akahoshi, Takuya Murayama (46. Jakub Bąk) - Marcin Robak

Cracovia: Krzysztof Pilarz - Krzysztof Nykiel, Mateusz Żytko, Damian Dąbrowski, Paweł Jaroszyński - Sebastian Steblecki, Sławomir Szeliga (46. Krzysztof Danielewicz), Rok Straus, Vladimir Boljevic (82. Przemysław Kita), Łukasz Zejdler (59. Bartłomiej Dudzic) - Deniss Rakels