Pogoń Szczecin

i

Autor: Cyfra Sport Pogoń Szczecin

Pogoń Szczecin - Warta Poznań GDZIE OGLĄDAĆ mecz w TV? Ekstraklasa Pogoń - Warta STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Pogoń - Warta TRANSMISJA TV

2021-05-01 11:25

Pogoń Szczecin - Warta Poznań GDZIE OGLĄDAĆ mecz w TV? Ekstraklasa Pogoń - Warta STREAM LIVE ONLINE w Internecie. Pogoń - Warta TRANSMISJA TV. Gdzie obejrzeć mecz Pogoń Szczecin - Warta Poznań? Pogoń - Warta kanał TV 01.05.2021. To spotkanie można okrzyknąć mianem niezwykle istotnego w czołówce tabeli! Goście walczą o czwarte miejsce, natomiast gospodarzom zależy na srebrnym medalu rozgrywek. Pogoń - Warta TRANSMISJA TV STREAM w Internecie.

POGOŃ - WARTA TRANSMISJA TV

Zarówno Pogoń Szczecin jak i Warta Poznań są bardzo zadowoleni z przebiegu sezonu 2020/2021. "Portowcy" wiedzą już bowiem, że będą finiszowali na podium - pozostaje im tylko walka z Rakowem Częstochowa na drugim i trzecim miejscu. Beniaminek ze stolicy Wielkopolski bez problemu wywalczył zaś utrzymanie w szeregach elity, a teraz zupełnie bez presji może powalczyć o coś ekstra. Tak bowiem należałoby określić ewentualne wywalczenie awansu do europejskich pucharów. A to wcale nie jest niemożliwe. Jeśli bowiem w niedzielę Raków zgarnie Puchar Polski, wówczas promowane grą w Europie będzie czwarte miejsce w tabeli. Przed rozpoczęciem 28. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy to właśnie "Zieloni" plasowali się na tej lokacie.

Początek meczu 28. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy Pogoń Szczecin - Warta Poznań zaplanowano na sobotę, 1 maja o godzinie 17:30. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Pogoń - Warta w CANAL+ Sport. STREAM w Internecie z meczu Pogoń - Warta można wykupić w usłudze nC+ GO.

Tomaszewski: Euro w Sewilli? Niech się martwią Hiszpanie!
Najnowsze