Polonia - Jagiellonia 4:1. "Czarne Koszule" nie odpuszczają w walce o mistrzostwo

2012-03-12 23:00

W ostatnim meczu 20. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Polonia Warszawa rozgromiła Jagiellonię Białystok 4:1. Podopieczni Jacka Zielińskiego po dwóch kolejnych porażkach powrócili wreszcie na zwycięską ściężkę.

Dzięki poniedziałkowej wygranej "Czarne Koszule" wciąż liczą się w walce o tytuł mistrzowski. Do lidera Legii, z którą zmierzą się w najbliższej ligowej kolejce, tracą w tej chwili 5 punktów.

1:0 - Edgar Cani (36. minuta)
1:1 - Maciej Makuszewski (59. minuta)
2:1 - Paweł Wszołek (74. minuta)
3:1 - Tomasz Brzyski (83. minuta)
4:1 - Łukasz Teodorczyk (90. minuta)

Składy:

Polonia Warszawa: Przyrowski - Cotra, Sadlok, Baszczyński, Todorovsk - Wszołek, Jodłowiec, Piątek, Bruno (Brzyski - 46. minuta) - Dwaliszwili (Teodorczyk - 89. minuta), Cani (Baruchyan - 79. minuta)

Jagiellonia Białystok: Sandomierski - Nowotka, Gusić, Cionek, Norambuena (Frankowski - 82. minuta) - Bandrowski, Makuszewski, Gigauri (Seratlić - 46. minuta), Tymiński, Kupisz (Pawłowski  28. minuta) - Dzalamidze