Jagiellonia Białystok

Autor: CYFRASPORT Jagiellonia Białystok

Ruch - Jagiellonia, wynik 1:1. Podział punktów w Chorzowie

2012-12-07 20:58

Ruch Chorzów zremisował na własnym boisku z Jagiellonią Białystok 1:1. "Niebiescy" przedłużyli zatem fatalną passę meczów bez zwycięstwa.

Prowadzenie podopiecznym Jacka Zielińskiego zapewnił w 16. minucie... Rafał Grzyb. Zawodnik gości po dośrodkowaniu z z rzutu rożnego Arkadiusza Piecha interweniował tak niefortunnie, że pokonał własnego bramkarza. Gospodarze utrzymali skromną zaliczkę do przerwy.

Kilkanaście minut po zmianie stron na boisku pojawił się Ebi Smolarek. Były snajper m.in. Feyenordu w 67. minucie nie zmarnował sytuacji sam na sam z golkiperem gospodarzy i doprowadził do wyrównania. Pięknym podaniem w tej sytuacji popisał sie Tomasz Frankowski.

Do końca meczu wynik nie uległ juz zmianie i obie ekipy podzieliły się punktami.

Ruch Chorzów - Jagiellonia 1:1
Bramki: R. Grzyb (16. min. - sam.), E. Smolarek (67. min.)

Ruch Chorzów: Michal Peskovic - Żeljko Djokic, Piotr Stawarczyk, Maciej Sadlok, Igor Lewczuk (77. Maciej Jankowski) - Marcin Kikut (71. Jakub Smektała), Marcin Malinowski, Filip Starzyński, Marek Szyndrowski, Kamil Włodyka (83. Mateusz Kwiatkowski) - Arkadiusz Piech.

Jagiellonia Białystok: Jakub Słowik - Filip Modelski (57. Euzebiusz Smolarek), Michał Pazdan, Ugochukwu Ukah, Alexis Norambuena - Nika Dżalamidze, Rafał Grzyb, Dawid Plizga (77. Luka Pejovic), Tomasz Bandrowski, Tomasz Kupisz - Tomasz Frankowski (85. Łukasz Tymiński).