Scenariusze awansu Legii Liga Europy: Co musi zrobić Legia, żeby awansować Leicester - Legia scenariusze awansu Legii do fazy pucharowej

2021-11-25 22:30
Legia Warszawa
Autor: Cyfra Sport

Scenariusze awansu Legii do fazy grupowej Ligi Europy. Leicester - Legia: Co musi zrobić Legia Warszawa, żeby awansować. Scenariusze awansu Legii. Legia Warszawa w 5. kolejce fazy grupowej Ligi Europy wybrała się do Anglii, gdzie walczyć będzie z Leicester o kolejne punkty w tabeli grupy C oraz ewentualny awans do kolejnej fazy europejskich pucharów. Sprawdźcie, co musi się stać, aby Legia awansowała dalej. Legia awans do fazy pucharowej LE scenariusze awansu.

Scenariusze awansu Legii Warszawa w Lidze Europy. Czego Legia potrzebuje do awansu?

Wynik meczu Leicester - Legia może mieć ogromny wpływ na układ sił w grupie C Ligi Europy, w której przyszło mierzyć się Legii w tym sezonie. Do końca tej fazy rozgrywek, Legii pozostały już zaledwie dwa spotkania, więc wiele osób głowi się nad tym, jak wyglądają scenariusze awansu Legii do kolejnej fazy Ligi Europy. Okazuje się, że mistrzowie Polski wcale nie są w złym położeniu, nawet jeśli przegrają w meczu Leicester - Legia w ramach 5. kolejki fazy grupowej Ligi Europy. 

Jerzy Engel wskazał wymarzonego rywala Polaków w barażach. To oni są w zasięgu

Pomimo tego, jak zakończy się spotkanie Leicester - Legia, stołeczna ekipa będzie miała swój los w swoich rękach i tylko od tego, jak zaprezentują się mistrzowie Polski zależeć będzie ich awans do kolejnej fazy europejskich pucharów w tym sezonie. Przed meczem z Leicester i niespodziewanym zwycięstwie Spartaka z Napoli, polska ekipa zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli, mając o jeden punkt mniej niż rosyjska i włoska ekipa, jednak wciąż ma szasnę nawet na zajęcie pierwszego miejsca w grupie, a co za tym idzie awans do kolejnej rundy. Sprawdźcie, jak wyglądają scenariusze awansu Legii. 

Robert Lewandowski nie został doceniony za swój wyczyn. Dziwna decyzja UEFA, fani są w szoku

Scenariusze awansu Legii po meczem Leicester - Legia. Co musi zrobić Legia, żeby awansować?

Zważając na fakt, że drużyna Leicester City wygrała 3:1 to przed Legią wyjątkowo ważne spotkanie ze Spartakiem Moskwa. Wygrana jest konieczna, jeśli Legioniści marzą o grze w kolejnych fazach turnieju.

Porażka mistrza Polski w meczu Leicester - Legia: 1. Leicester - 8 pkt, 2. Spartak - 7, 3. Napoli - 7., 4. Legia - 6

Sonda
Czy Legia wyjdzie z grupy Ligi Europa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze