Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin TV TRANSMISJA. PKO Ekstraklasa: Śląsk - Zagłębie STREAM ONLINE NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć Śląsk - Zagłębie w INTERNECIE?

2019-09-21 10:45 KZ
Przemysław Płacheta, pomocnik Śląska Wrocław
Autor: Cyfrasport Przemysław Płacheta, pomocnik Śląska Wrocław

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin TV NA ŻYWO TRANSMISJA. PKO Ekstraklasa: Śląsk - Zagłębie STREAM ONLINE LIVE. GDZIE OGLĄDAĆ mecz Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 21.09.2019 NA ŻYWO w INTERNECIE. W derbach Dolnego Śląska trudno jednoznacznie wskazać faworyta. Śląsk w tym sezonie jeszcze nie przegrał. Czy podtrzyma passę? Mecz Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Gdzie oglądać mecz Śląsk - Zagłębie STREAM ONLINE W INTERNECIE?

Śląsk Wrocław jako jedyny zespół w PKO Ekstraklasie jest w tym sezonie niepokonany. Wrocławianie po trzech remisowych meczach z rzędu stracili jednak pozycje lidera i tracą punkt do Pogoni Szczecin. W derbach Dolnego Śląska zmierzą się u siebie z Zagłębiem Lubin, które pokazało wysoką formę przed tygodniem, gromiąc Wisłę Płock aż 5:0, przerywając serię trzech przegranych z rzędu.

- Dla mnie to jest najważniejsze, aby każdy z piłkarzy, który wybiegnie na boisko, był zdrowy – powiedział przed meczem nowy trener Zagłębia Martin Szevela, dla którego spotkanie we Wrocławiu będzie debiutem na stanowisku. - Ktoś, kto nie będzie na sto procent gotowy do walki, nie ma szans na grę. To są derby, będzie gorąca atmosfera, będzie dużo walki i potrzebni mi są gladiatorzy, na sto procent zdrowi – dodał.

We Wrocławiu zdają sobie sprawę, że sobotni mecz nie będzie spacerkiem. -  Zagłębiu zmienił się trener natomiast wydaje mi się, że po ostatnim ich meczu, gdzie wygrali 5:0 z Wisłą Płock, po prostu będą na fali. Trzeba się bardzo mocno zmobilizować do tego spotkania – powiedział pomocnik Śląska Jakub Łabojko.

Transmisję z meczu Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin będzie można obejrzeć na kanale Canal+ Sport. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 21 września o godzinie 20:00. Żaden darmowy i legalny stream online z meczu Śląsk – Zagłębie nie będzie dostępny.

Najnowsze