"Supermagazyn Ekstraklasa" już w czwartek! A teraz... poznaj WYJĄTKOWĄ HISTORIĘ kibica!

2021-01-26 6:30 mil
PKO Ekstraklasa
Autor: CyfraSport PKO Ekstraklasa

Wraca PKO Bank Polski Ekstraklasa, a wraz z nią emocje związane z naszym rodzimym futbolem! Czy Legia Warszawa obroni tytuł mistrza Polski, a może po trofeum sięgnie kto inny? Odpowiedzi poznamy dopiero za kilka miesięcy, a teraz możemy podsycać nastrój oczekiwania zapoznając się m.in. z materiałami przygotowanymi przez sponsora rozgrywek!

Okres zimowy bez meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy w tym sezonie był wyjątkowo krótki. Z uwagi na możliwe problemy z terminarzem umotywowane pandemią koronawirusa, władze rozgrywek zdecydowały, że piłkarze powrócą do gry już w ostatni weekend stycznia. Emocje związane z ich występami ruszą już zatem za kilka dni. To wspaniałe informacje dla wszystkich fanów, do których z pewnością zalicza się także Radek Grabowski - #EkstraKibic, którego postać postanowił przybliżyć oficjalny sponsor rozgrywek ligowych!

Już w czwartek, 28 stycznia, wraz z "Super Expressem" wyjątkowy dodatek "Supermagazyn Ekstraklasa" - bądź gotów na wznowienie sezonu w PKO Bank Polski Ekstraklasie!

Rafał Tataruch podsumowuje ME w Gdańsku: medal Maliszewskiej i organizacja to nasze największe sukcesy!
Najnowsze