wielka strata

Ojciec Dariusza Mioduskiego nie żyje. Tata prezesa Legii Warszawa zginął w tragicznym wypadku. ZDJĘCIA

2022-10-06 20:42

Media obiegła tragiczna informacja, według której Gerard Mioduski, ojciec prezesa Legii Warszawa Dariusza Mioduskiego zginął w tragicznym wypadku samochodowym. Prowadzony przez 81-latka pojazd miał wjechać na przejazd kolejowy tuż pod pędzący pociąg.

Do zdarzenia, w którym udział brał Gerard Mioduski, ojciec właściciela warszawskiej Legii, doszło w czwartek 6 października tuż po godzinie 7 rano. Jak wynika z ustaleń śledczych, tata Dariusza Mioduskiego miał wjechać tuż pod pędzący pociąg. - Kierowca Volkswagena Polo, jadąc od strony Tucholi w kierunku Świecia wjechał na przejazd mimo opuszczonych rogatek, które był sprawne - tłumaczy aspirant Filip Frohlke z Komendy Powiatowej Policji w Tucholi cytowany przez portal i.pl.

Nie żyje ojciec Dariusza Mioduskiego. Gerard Mioduski zginął w wypadku na przejeździe kolejowym, miał 81 lat

Jak donoszą "Nasze Miasto" i "Pomorska.pl", w pojeździe miał znajdować się jedynie kierowca Volkswagena, który zderzył się z pociągiem. Na miejsce zdarzenia wezwany został helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jedna pomimo podjęcia próby reanimacji, nie udało się przywrócić funkcji życiowych 81-latka, który zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. 

Tragiczne wieści! Ojciec Dariusz Mioduskiego nie żyje. Tata prezesa Legii Warszawa zginął w tragicznym wypadku

Jak wynika z relacji, siła zderzenia samochodu osobowego z pociągiem byłą tak wielka, że jeden z wagonów wypadł z toru. Gerard Mioduski, ojciec prezesa Legii Warszawa Dariusza Mioduskiego, miał 81 lat. 

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 7
Listen to "Ratownicy-wolontariusze. Jak naprawdę wygląda ich praca? [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze