Typy i kursy. Wisła Płock sprawi sensację przy Bułgarskiej? [OFERTA BUKMACHERSKA]

2021-10-22 11:09
Wisła Płock
Autor: Cyfra Sport Wisła Płock

Typy i kursy. Opromieniony zwycięstwem w Warszawie oraz prowadzeniem w ligowej tabeli Lech Poznań z pewnością będzie chciał podtrzymać dobrą serię w piątkowym meczu z Wisłą Płock. Goście pokazali już jednak, że w tym sezonie potrafią grać z silnymi rywalami – dowodem ubiegłotygodniowe zwycięstwo z Pogonią Szczecin. Czy wg TOTALbet podopieczni Macieja Bartoszka i tym razem są w stanie sprawić sensację? Typy bukmacherskie.

Lech Poznań ubiegłotygodniowym zwycięstwem w Warszawie nad Legią może nie zrobił milowego kroku w stronę zdobycia mistrzostwa Polski, ale z pewnością wykonał inny bardzo ważny krok. Krok w stronę pozbawienia tytułu warszawian. „Kolejorz” ma obecnie nad Legią aż 15 punktów przewagi i choć obrońcy tytułu wciąż mają w zanadrzu dwa zaległe spotkania, strata ta wydaje się ogromna. Podopieczni Macieja Skorży są jak na razie liderem PKO BP Ekstraklasy i z pewnością nie mają zamiaru ustępować z wygodnego fotela lidera. Tym bardziej, że w najbliższej serii gier na Bułgarską zawita Wisła Płock. Bukmacherzy z TOTALbet nie mają w tym przypadku wątpliwości – każdy inny rezultat niż zwycięstwo gospodarzy będzie uznane za ogromną niespodziankę.

Płocczanie pod wodzą Macieja Bartoszka pokazali już jednak, że choć słabiej radzą sobie z drużynami z dołu tabeli to z zespołami wyżej notowanymi punktować potrafią. Na dowód tych słów można przytoczyć chociażby spotkania przeciwko Rakowowi Częstochowa (1:1), Jagiellonii Białystok (3:0) czy ubiegłotygodniowe, sensacyjne zwycięstwo nad Pogonią Szczecin (1:0). Z drugiej strony drużynie z Mazowsza przytrafiają się tak bolesne wpadki jak wyjazdowa porażka z Górnikiem Łęczna (2:3) czy też porażka w Pucharze Polski z 1-ligową Koroną Kielce (3:4 po dogrywce). Biorąc pod uwagę te rezultaty wydaje się, że goście pojadą do Poznania na pożarcie. Jeśli jednak w piątek zobaczymy Wisłę Płock w najlepszym wydaniu – zwartą w defensywie i dobrze kontrującą – podopiecznych Macieja Skorży wcale nie musi czekać łatwe zadanie. Mimo wszystko bukmacherzy z TOTALbet są jednak zdania, że gospodarze bez większego trudu powinni sięgnąć po komplet punktów.

Sonda
Lech Poznań vs Wisła Płock - kto wygra?

Kursy TOTALbet:

Wynik meczu:

Lech – 1.45                        remis – 4.80                      Wisła P. – 7.80

Podwójna szansa:

1/X – 1.11                          1/2 – 1.20                          X/2 – 2.75

Obie drużyny strzelą gola:

tak – 1.90                          nie – 1.85

Lech Poznań strzeli gola:

tak – 1.09                          nie – 6.20

Wisła Płock strzeli gola:

tak – 1.67                          nie – 2.05

Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 13.00                         powyżej 0.5 – 1.04

poniżej 1.5 – 4.50                           powyżej 1.5 – 1.22

poniżej 2.5 – 2.22                           powyżej 2.5 – 1.70

poniżej 3.5 – 1.50                           powyżej 3.5 – 2.70

poniżej 4.5 – 1.19                           powyżej 4.5 – 4.90

poniżej 5.5 – 1.07                           powyżej 5.5 – 9.60

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Lech Poznań – Wisła Płock dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze