Dominik Zator, Korona Kielce

i

Autor: Cyfra Sport Dominik Zator

PKO Ekstraklasa

Widzew Łódź - Korona Kielce TV GDZIE OGLĄDAĆ? Widzew - Korona STREAM ONLINE ZA DARMO. Widzew - Korona LIVE w INTERNECIE. Widzew - Korona NA KTÓRYM KANALE?

2023-05-27 12:48

Widzew Łódź - Korona Kielce TV GDZIE OGLĄDAĆ? Widzew - Korona STREAM ONLINE ZA DARMO. Widzew - Korona LIVE w INTERNECIE. Widzew - Korona NA KTÓRYM KANALE? Ostatnia kolejka PKO Ekstraklasy zapowiada się niebywale ekscytująco. Choć losy mistrzostwa Polski są już rozstrzygnięte, wciąż nie wiadomo, kto dołączy do Miedzi Legnica i Lechii Gdańsk i spadnie z ligi. Trzecim spadkowiczem nie chce być m.in. Korona Kielce, która o zwycięstwo dające utrzymanie powalczy w Łodzi. Widzew - Korona GDZIE OGLĄDAĆ? Widzew - Korona TV NA KTÓRYM KANALE?

Widzew - Korona GDZIE OGLĄDAĆ w TV? Widzew - Korona NA KTÓRYM KANALE TRANSMISJA?

W pewnym momencie wydawało się, że ostatnia kolejka PKO Ekstraklasy nie dostarczy większych emocji, bo zanosiło się na to, że medale zostaną rozdane zdecydowanie wcześniej, a strefa spadkowa za bardzo się nie zmieni. Za sprawą jednak Śląska Wrocław, który złapał drugi oddech i zaczął zdobywać punkty, wciąż nie wiadomo, kto będzie trzecim spadkowiczem. Czterema zagrożonymi zespołami są: Wisła Płock, Śląsk Wrocław, Korona Kielce i Stal Mielec. Złocisto-Krwiści nie są w tragicznej sytuacji jak Nafciarze, ale wciąż nie mogą czuć się bezpiecznie. Jeśli Śląsk i Wisła wygrają swoje spotkania, a kielczanie nie zdołają pokonać Widzewa, po roku przerwy wrócą do 1. Ligi. Jeśli natomiast podopieczni Kamila Kuzery wygrają w Łodzi, nie będą musieli oglądać się na rywali, bo zwycięstwo daje im stuprocentowe utrzymanie.

Widzew - Korona STREAM ONLINE ZA DARMO. Widzew - Korona 27.05 LIVE ONLINE w INTERNECIE GDZIE OGLĄDAĆ?

- W mojej drużynie jest koncentracja, świadomość i przede wszystkim odwaga. Wszystko jest w naszych rękach. Mamy plan na to spotkanie, jesteśmy przygotowani  - powiedział szkoleniowiec Korony Kielce. Widzew ma już pewne utrzymanie oraz puchary "mu nie grożą". Gospodarze sobotniego spotkania walczą o jak najlepsze miejsce i premię pieniężną za wyższą lokatę. Koroniarze nie mogą spodziewać się tego, że łodzianie do rywalizacji podejdą z jakąkolwiek taryfą ulgową.

Mecz Widzew Łódź - Korona Kielce odbędzie się w sobotę 27 maja. Transmisja z tego spotkania dostępna będzie na kanale Canal+Now. W Internecie mecz będzie można obejrzeć za darmo na YouTube Canal+Sport. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Relacja z meczu Widzew - Korona NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze