Wisła Kraków - Legia Warszawa w TV NA ŻYWO. Mecz Wisła - Legia STREAM ONLINE Gdzie oglądać?

2019-03-31 11:18 KZ
Górnik Zabrze - Legia Warszawa STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO
Autor: Tomasz Radzik Górnik Zabrze - Legia Warszawa STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO

Wisła Kraków - Legia Warszawa w TV NA ŻYWO. Lotto Ekstraklasa LIVE. Gdzie oglądać mecz Wisła - Legia 31.03.2019 w INTERNECIE? O której godzinie mecz Wisła - Legia? Mecz Lotto Ekstraklasy: Wisła Kraków - Legia Warszawa STREAM ONLINE. Mecze Wisły Kraków z Legią Warszawa zawsze wzbudzają wielkie emocje. Kto będzie lepszy w niedzielnym starciu w 27. kolejce Ekstraklasy? Sprawdź gdzie można obejrzeć transmisję TV z meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa i czy będzie dostępny stream online.

Wisła Kraków - Legia Warszawa w TV NA ŻYWO. Mecz Wisła - Legia STREAM ONLINE Gdzie oglądać? Niedzielny mecz 27. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa obejrzy aż 33 tysiące widzów. Po raz pierwszy przy Reymonta na trybunach zasiądzie komplet publiczności. To z pewnością będzie dodatkowy bodziec dla podopiecznych Macieja Stolarczyka, tym bardziej że na trybunach nie będzie fanów Legii. Mecze Wisły z Legią zawsze wywołują wielkie emocje, jednak to nie będzie jedynie prestiżowe starcie. Legia nadal musi gonić prowadzącą Lechię Gdańsk, a krakowianie walczą o grę w grupie mistrzowskiej.

Jestem ogromnie rad i bardzo mnie cieszy takie zainteresowanie. Zdaję sobie sprawę z tego, jak ogromne jest wsparcie. Czeka nas bardzo trudny mecz, więc kibice są dla nas bardzo ważni. W naszym klubie nie jestem zaskoczonym już niczym, postawa kibiców to jest coś niesamowitego - powiedział przed meczem Maciej Stolarczyk, który wierzy, że kibice będą w niedzielę dwunastym zawodnikiem Wisły.

Legia jednak tanio skóry nie sprzeda. - To spotkanie wielkiej wagi. Obydwie drużyny mogą pochwalić się bogatą historią i fanatycznymi kibicami. Będzie to prawdziwy klasyk przy pełnych trybunach - zaznaczył trener mistrza Polski Ricardo Sa Pinto. - Spodziewam się ciekawego meczu. Nie będzie łatwy, dlatego musimy być ostrożni. To najskuteczniejszy zespół w lidze, a wygrana z Koroną Kielce pozwoliła im wejść na wyższy poziom. Mamy świadomość tego, że musimy wykazać się dobrą organizacją gry - dodał Portugalczyk.

Transmisję z meczu Wisła Kraków – Legia Warszawa będzie można oglądać w Canal + oraz w TVP 2. Stream online na żywo będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl. Portal sport.se.pl przeprowadzi relację na żywo z meczu Wisła - Legia. Początek spotkania w niedzielę 31.03.2019 o godzinie 18:00.