Wymowny gest kibiców Legii Warszawa. Tak pokazali swoją złość na piłkarzy

2022-05-21 17:55
Legia Warszawa - Cracovia
Autor: BTBT Pusta Żyleta przez 17 minut meczu z Cracovią

Był taki moment, że od boiska ważniejsze były trybuny. O jakim meczu mowa? Oczywiście o starciu Legii Warszawa z Cracovią. Kibice stołecznego klubu zapowiadali protest w ostatniej kolejce PKO BP Ekstraklasy i dotrzymali słowa. Wielu z nich w 10. minucie spotkania opuściło krzesełka i schowało się w korytarzach stadionu przy Łazienkowskiej. Na 17 minut. To oczywiście ma symbolizować liczbę ligowych porażek.

Sezon 2021/2022 jest jednym z najgorszych w historii Legii. I choć Wojskowi w pięknym stylu awansowali do europejskich pucharów i równie efektownie rozpoczęli fazę grupową Ligi Europy, to seryjne porażki w ekstraklasie sprawiły, że nikt o sukcesach w Europie nie pamięta. Legioniści przez długi czas krążyli wokół strefy spadkowej. Przed ostatnią kolejką licznik porażek Legii w lidze zatrzymał się na liczbie 17. Jest to katastrofalny wynik, od lat niespotykany na Łazienkowskiej.

Mocne słowa Kuby Błaszczykowskiego do kibiców Wisły Kraków. Padły wulgaryzmy i ważna obietnica

Jan Tomaszewski o reprezentacji i Ekstraklasie

Wyraz niezadowolenia fani z Ł3 dali w 10. minucie spotkania. Wielu z nich opuściło swoje krzesełka i zniknęło – właśnie na 17 minut. Każda minuta to jedna ligowa porażka. Nastroje w stolicy nie są dobre, a przed warszawskim klubem ciężka praca, by odzyskać mistrzostwo Polski. Nie jest już tajemnicą fakt, że trener Kosta Runjaic i jego sztab podpiszą kontrakt z Legią Warszawa. Oficjalna prezentacja obecnego jeszcze trenera Pogoni Szczecin ma odbyć się w poniedziałek.

FC Barcelona złożyła ofertę za Lewandowskiego! Pilne doniesienia, Bayern może pozostać nieugięty

Sonda
Czy Legia Warszawa wróci do czołówki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze