Legia Warszawa - Cracovia

i

Autor: BTBT

Wymowny gest kibiców Legii Warszawa. Tak pokazali swoją złość na piłkarzy

2022-05-21 17:55

Był taki moment, że od boiska ważniejsze były trybuny. O jakim meczu mowa? Oczywiście o starciu Legii Warszawa z Cracovią. Kibice stołecznego klubu zapowiadali protest w ostatniej kolejce PKO BP Ekstraklasy i dotrzymali słowa. Wielu z nich w 10. minucie spotkania opuściło krzesełka i schowało się w korytarzach stadionu przy Łazienkowskiej. Na 17 minut. To oczywiście ma symbolizować liczbę ligowych porażek.

Sezon 2021/2022 jest jednym z najgorszych w historii Legii. I choć Wojskowi w pięknym stylu awansowali do europejskich pucharów i równie efektownie rozpoczęli fazę grupową Ligi Europy, to seryjne porażki w ekstraklasie sprawiły, że nikt o sukcesach w Europie nie pamięta. Legioniści przez długi czas krążyli wokół strefy spadkowej. Przed ostatnią kolejką licznik porażek Legii w lidze zatrzymał się na liczbie 17. Jest to katastrofalny wynik, od lat niespotykany na Łazienkowskiej.

Mocne słowa Kuby Błaszczykowskiego do kibiców Wisły Kraków. Padły wulgaryzmy i ważna obietnica

Jan Tomaszewski o reprezentacji i Ekstraklasie

Wyraz niezadowolenia fani z Ł3 dali w 10. minucie spotkania. Wielu z nich opuściło swoje krzesełka i zniknęło – właśnie na 17 minut. Każda minuta to jedna ligowa porażka. Nastroje w stolicy nie są dobre, a przed warszawskim klubem ciężka praca, by odzyskać mistrzostwo Polski. Nie jest już tajemnicą fakt, że trener Kosta Runjaic i jego sztab podpiszą kontrakt z Legią Warszawa. Oficjalna prezentacja obecnego jeszcze trenera Pogoni Szczecin ma odbyć się w poniedziałek.

FC Barcelona złożyła ofertę za Lewandowskiego! Pilne doniesienia, Bayern może pozostać nieugięty

Sonda
Czy Legia Warszawa wróci do czołówki?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze