Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Mocna wypowiedź!

Zbigniew Boniek wyjaśnił hejterów! Mocna wypowiedź, nie szczypał się w język!

2023-03-10 11:46

Zbigniew Boniek postanowił rozliczyć hejterów na mediach społecznościowych. Były szef PZPN w dosadnych słowach odniósł się do wyniku meczu Lecha ze szwedzkim Djurgarden i nie szczypał się przy tym w język. Jak przyznał były reprezentant Polski, wprost czeka na to, aby pojawiły się komentarze, które będą deklasować sukces "Kolejorza".

Lech Poznań dokonał wczoraj wielkiej sztuki pokonując Djurgarden 2:0 i obecnie znajduje się w świetnej pozycji, aby znaleźć się w ćwierćfinale rozgrywek. Zbigniew Boniek skomentował sukces Lecha w dobitnych słowach, zwracając się do hejterów, który marginalizują postawę "Kolejorza" w europejskich rozgrywkach. Padły mocne słowa.

Zbigniew Boniek pogratulował Lechowi i wyjaśnił hejterów. Padły mocne słowa byłego szefa PZPN

Nie da się ukryć, że potencjalny awans Lecha do ćwierćfinału rozgrywek Ligi Konferencji UEFA byłby wielkim sukcesem polskiej piłki klubowej, a sam Lech wykonał zdecydowany krok ku temu, pokonując u siebie Djurgarden 2:0. Zbigniew Boniek na swoich mediach społecznościowych pogratulował mistrzom Polski i odniósł się do narracji części kibiców, którzy marginalizują postawę klubu w europejskich pucharach, zarzucając mu, że LKE nie jest prestiżowymi rozgrywkami.

- Świetny mecz Lecha Poznań. Jest szansa na historyczny ćwierćfinał. Czekam, kto pierwszy zacznie wybrzydzać, że średniowiecze, że to Puchar Biedronki, że to, że tamto... — napisał na Twitterze były szef PZPN.

Sonda
Czy Lech skończy sezon ligowy na podium?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze