Stadion w Petersburgu

i

Autor: Cyfrasport Stadion w Petersburgu

Bardzo ważna wiadomość dla polskich kibiców przed Euro, władze Sankt Petersburga podjęły decyzję

2021-05-20 20:34

Dobra wiadomość dla wszystkich kibiców, którzy wybiorą się do Rosji na spotkania mistrzostw Europy. Zagraniczni fani będą mogli wjechać do Rosji bez wizy - poinformował lokalny komitet organizacyjny EURO 2020. W Sankt Petersburgu odbędzie się sześć spotkań fazy grupowej i jeden ćwierćfinał. Reprezentacja Polski rozegra tam dwa spotkania grupowe: ze Słowacją i Szwecją.

Rosja ograniczyła obcokrajowcom możliwość przekroczenia swoich granic w związku z pandemią COVID-19. Zezwolenie na to mają jedynie obywatele państw, z którymi wznowiono już loty międzynarodowe.

"W obecnych trudnych warunkach przepływ ludzi został znacznie ograniczony, ale władze federalne wykazały się zrozumieniem i mogliśmy otworzyć granice dla tych, którzy tego lata dotrą do Sankt Petersburga na piłkarskie wakacje" - zaznaczył w oświadczeniu dyrektor generalny lokalnego komitetu organizacyjnego Aleksiej Sorokin.

Najnowsze wiadomości w sprawie kontuzji Fabiańskiego. Lekarz usłyszał KLUCZOWĄ informację. Co dalej z Euro 2021?

Dr Paweł Grzesiowski: Szczepionka da sportowcom ZASTRZYK energii | Futbologia

Jak dodał, oficjele i uczestnicy nadal będą musieli przestrzegać wprowadzonych obostrzeń i przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19.

Członkowie komitetu organizacyjnego oświadczyli też, że procedury wizowe dla zagranicznych działaczy UEFA, wolontariuszy, przedstawicieli mediów i innych uczestników turnieju zostaną uproszczone.

TVP skrywało niespodziankę dla swoich widzów! Wszystko się wydało. Chodzi o Euro 2021

 W Sankt Petersburgu ma się odbyć siedem meczów tegorocznego Euro, w tym pojedynki grupowe Polaków - 14 czerwca ze Słowakami i dziewięć dni później ze Szwedami. Zapełnione ma być 50 procent pojemności trybun tamtejszego stadionu.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze