Jakub Świerczok

i

Autor: Instagram / Jakub Świerczok Jakub Świerczok

Jakub Świerczok ma hobby dla prawdziwych facetów. MONSTRUALNE BESTIE w rękach. Zajęcie wymagające krzepy!

2021-06-09 9:26

Lada chwila rozpocznie się Euro 2021. Na grę w w wyjściowym składzie reprezentacji Polski podczas tego turnieju liczy Jakub Świerczok. Za snajperem bardzo udany sezon w barwach Piasta Gliwice. Tymczasem niewielu kibiców zna prywatne oblicze tego piłkarza. Jak się okazuje, zawodnik ma swoje ogromne hobby, któremu poświęca dużo uwagi. To zajęcie dla prawdziwych mężczyzn - wymaga niesamowitej krzepy!

Zobacz też: Grzegorz Krychowiak zebrał po uszach za grę dla Polski, a jego piękna Celia paradowała jak gdyby nigdy nic. Rozpaliła OGIEŃ

Gdy Jakub Świerczok w zeszłym roku trafiał na wypożyczenie do Piasta Gliwice z Łudogorca Razgrad zapewne jeszcze się nie spodziewał, że stoi u progu tak fantastycznej przygody. Tymczasem na Śląsku odnalazł swoje miejsce na Ziemi. Zaczął regularnie strzelać bramki i pokazywać, że wciąż może jeszcze myśleć o zrobieniu kariery w lidze zagranicznej. Postawy Jakuba Świerczoka nie można było nie docenić w kontekście zbliżających się mistrzostw Europy. A już zwłaszcza, że na pozycji napastnika "Biało-czerwoni" nie mogą mówić o wielu zawodnikach z najwyższego poziomu. Tym samym Świerczok został doceniony przez selekcjonera Paulo Sousę. W starciach sparingowych przed Euro 2021 udało mu się nawet zdobyć bramkę w pojedynku z Rosją i jeszcze mocniej rozbudzić nadzieje względem jego postawy na turnieju.

Prywatne oblicze

Jako że Jakub Świerczok dopiero teraz walczy o zaistnienie w kadrze, niewielu kibiców zna jego prywatne oblicze. Tymczasem napastnik ma swoje wielkie hobby, które wymaga ogromnej krzepy. Co stanowi pasję napastnika reprezentacji Polski? Szczegóły w poniższej galerii zdjęć!

Banalny QUIZ o reprezentacji Polski przed Euro 2021

Pytanie 1 z 10
Którym wielkim turniejem reprezentacyjnym (ME/MŚ) będzie dla Roberta Lewandowskiego Euro 2021?
Dariusz Szpakowski wspomina dawne czasy i ocenia szanse Polaków na Euro
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze