Jakub Świerczok ma hobby dla prawdziwych facetów. MONSTRUALNE BESTIE w rękach. Zajęcie wymagające krzepy!

2021-06-09 9:26 Marcin Długosz
Jakub Świerczok
Autor: Instagram / Jakub Świerczok Jakub Świerczok

Lada chwila rozpocznie się Euro 2021. Na grę w w wyjściowym składzie reprezentacji Polski podczas tego turnieju liczy Jakub Świerczok. Za snajperem bardzo udany sezon w barwach Piasta Gliwice. Tymczasem niewielu kibiców zna prywatne oblicze tego piłkarza. Jak się okazuje, zawodnik ma swoje ogromne hobby, któremu poświęca dużo uwagi. To zajęcie dla prawdziwych mężczyzn - wymaga niesamowitej krzepy!

Zobacz też: Grzegorz Krychowiak zebrał po uszach za grę dla Polski, a jego piękna Celia paradowała jak gdyby nigdy nic. Rozpaliła OGIEŃ

Gdy Jakub Świerczok w zeszłym roku trafiał na wypożyczenie do Piasta Gliwice z Łudogorca Razgrad zapewne jeszcze się nie spodziewał, że stoi u progu tak fantastycznej przygody. Tymczasem na Śląsku odnalazł swoje miejsce na Ziemi. Zaczął regularnie strzelać bramki i pokazywać, że wciąż może jeszcze myśleć o zrobieniu kariery w lidze zagranicznej. Postawy Jakuba Świerczoka nie można było nie docenić w kontekście zbliżających się mistrzostw Europy. A już zwłaszcza, że na pozycji napastnika "Biało-czerwoni" nie mogą mówić o wielu zawodnikach z najwyższego poziomu. Tym samym Świerczok został doceniony przez selekcjonera Paulo Sousę. W starciach sparingowych przed Euro 2021 udało mu się nawet zdobyć bramkę w pojedynku z Rosją i jeszcze mocniej rozbudzić nadzieje względem jego postawy na turnieju.

Prywatne oblicze

Jako że Jakub Świerczok dopiero teraz walczy o zaistnienie w kadrze, niewielu kibiców zna jego prywatne oblicze. Tymczasem napastnik ma swoje wielkie hobby, które wymaga ogromnej krzepy. Co stanowi pasję napastnika reprezentacji Polski? Szczegóły w poniższej galerii zdjęć!

Dariusz Szpakowski wspomina dawne czasy i ocenia szanse Polaków na Euro
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze