Joachim Loew znowu powąchał paluchy na Euro! Obrzydliwy gest trenera Niemców pamiętają wszyscy

2021-06-15 22:50
Joachim Loew
Autor: AP

Joachim Loew rozbawił widzów na całym świecie. Selekcjoner reprezentacji Niemiec znany jest z obrzydliwego gestu wąchania swoich palców, który towarzyszy mu przez lata pracy z drużyną Die Mannschaft. Sam trener tłumaczył swoje zachowanie i mówił, że jego zachowanie związane jest ze stresem towarzyszącym mu w pracy, Okazuje się, że mecz z Francją dostarczył mu wielkich emocji, ponieważ znowu to zrobił. Wyjątkowo niesmaczne zachowanie zostało zarejestrowane przez kamery.

Joachim Loew od lat pracuje z reprezentacją Niemiec i to on jest odpowiedzialny za jej sukcesy w XXI wieku. Mimo świetnego warsztatu trenerskiego i umiejętności pracy z reprezentacją kibice zapamiętają go z zupełnie innych względów. Mowa o obrzydliwym geście wąchania swoich palców w trakcie spotkań  Die Mannschaft. Mimo krytyki Loew kontynuuje niesmaczną praktykę, co uchwyciły kamery w trakcie meczu z Francją.

Joachim Loew przyłapany na wąchaniu palców. Niesmaczny gest trenera przeszedł do legendy

Mimo że Loew jest genialnym trenerem i autorem wielkich sukcesów Niemiec w XXI wieku, to kibice na całym świecie widząc go, nie mogą opanować śmiechu. W dużej mierze przez jego gest wąchania palców, który jest wyjątkowo niesmaczny i budzi politowanie. Sam Loew bronił się ze swojego zachowania już na Euro 2016, kiedy został przyłapany na wkładaniu ręki w spodnie i wąchaniu swojej ręki.

- To zdarzyło się podczas meczu, gdy poziom adrenaliny był wysoki. Byłem skoncentrowany na grze swoich piłkarzy. Przykro mi, że tak się stało, postaram się lepiej zachowywać. - mówił w 2016 roku trener kadry Niemiec.

Raport z Sopotu. Trening po powrocie z Petersburga.

Lata mijają, ale Loew nie zdołał się poprawić

Mimo licznych wpadek, Joachim Loew nadal kontynuuje swoją praktykę i nie może się opanować przed wtykaniem palców do nosa. Nie da się ukryć, że zachowanie Niemca jest bardzo śmieszne, mimo że robi to podświadomie. Obecny trener kadry Die Mannschaft po mistrzostwach Europy pożegna się ze swoją pracą i już dłużej nie będzie pokazywał znanego gestu. Jego następca, Hansi Flick, słynie z o wiele bardziej spokojnego zachowania.

jOACHIM lOEW
Autor: screen/TVPSport
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE