KOMPROMITACJA! Sousa przewidział, jak... stracimy gola! Wyciekło nagranie z odprawy przed Polska - Słowacja

2021-06-16 22:50
Paulo Sousa
Autor: Marcin Gadomski / SE Paulo Sousa

Reprezentacja Polski skompromitowała się w pierwszym meczu na mistrzostwach Europy 2020. Biało-czerwoni przegrali w spotkaniu na otwarcie turnieju ze Słowacją 1:2. Najmocniej bolało trafienie Milana Skriniara. Polacy stali bardzo daleko od obrońcy Interu Mediolan. Na kanale "Łączy Nas Piłka" pojawiły się kulisy meczu. Wynika z nich, że... Paulo Sousa przestrzegał Polaków przed tą sytuacją. Okazuje się, że gola po prostu dało się uniknąć.

Reprezentacja Polski może szybko pożegnać się z mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Biało-czerwoni będą grali w sobotę z Hiszpanią i od wyniku tego meczu będzie zależało niezwykle dużo. Szwedzi zremisowali z "La Furia Roja" 1:1, utrudniając sprawę podopiecznym Paulo Sousy. Ci na Euro 2020 przegrali mecz otwarcia ze Słowacją 1:2 i znacząco skomplikowali sobie drogę do wyjścia z grupy. Decydującego gola strzelił Milan Skriniar po stałym fragmencie gry.

Euro 2020: Sousa ostrzegał Polaków

Na kanale Łączy Nas Piłka na YouTube pojawiły się kulisy meczu Polska - Słowacja. Widać w nich ostatnie dni przed spotkaniem otwarcia Euro 2020. Na nagraniach pojawiły się m.in. fragmenty odprawy Paulo Sousy przed spotkaniem. Dla wielu może być to szokujące, ale selekcjoner... ostrzegał Biało-czerwonych przed Milanem Skriniarem. Przyznał, że to on jest kluczowym piłkarzem w polu karnych przy rzutach rożnych.

Co więcej, przyznał też, że Słowacy mają trzy kluczowe strefy przy tych stałych fragmentach gry. Wśród nich pojawiły się okolice "jedenastego metra", skąd Skriniar trafił do naszej bramki. Właśnie to miejsce pozostało nieobstawione przez reprezentantów naszego kraju.

Fragment odprawy przed meczem Polska - Słowacja zaczyna się w 17 minucie nagrania.

Euro 2020: Kiedy gra Polska?

Biało-czerwoni przegrali pierwszy mecz na Euro 2020 ze Słowacją 1:2. Przed nimi jeszcze dwa spotkania - w sobotę 19 czerwca Biało-czerwoni zagrają z Hiszpanami na stadionie w Sewilli. Cztery dni później Polska zmierzy się ze Szwedami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE