Smolarek bezlitosny dla Paulo Sousy

i

Autor: Cyfra Sport Smolarek bezlitosny dla Paulo Sousy

Konferencja Paulo Sousy NA ŻYWO. Transmisja konferencji reprezentacji Polski poniedziałek 31.05 [WIDEO]

2021-05-31 13:48

Konferencja Paulo Sousy NA ŻYWO. Reprezentacja Polski konferencja GDZIE OGLĄDAĆ. Konferencja reprezentacji Polski Paulo Sousa 31.05 STREAM ONLINE LIVE. Gdzie konferencja reprezentacji Polski NA KTÓRYM KANALE? Czas na kolejną konferencję reprezentacji Polski. Na pytania mediów odpowiadać będzie trener drużyny narodowej, Paulo Sousa. Konferencja reprezentacji Polski Paulo Sousa GDZIE OGLĄDAĆ? Konferencja reprezentacji Polski Paulo Sousa STREAM ONLINE LIVE.

Konferencja Paulo Sousy NA ŻYWO. Reprezentacja Polski konferencja Paulo Sousa GDZIE OGLĄDAĆ

Reprezentacja Polski już niebawem wzbudzi wielkie emocje wśród wszystkich miłośników futbolu. Drużyna narodowa będzie chciała błysnąć w trakcie spotkań towarzyskich z Rosją i Islandią, a także pokazać się z dobrej strony na czempionacie Europy, gdzie zmierzą się z kadrami Słowacji, Szwecji i Hiszpanii. O przebiegu zgrupowania będzie opowiadał dziś trener naszej drużyny Paulo Sousa. Portugalczyk jak na razie nie zyskał sympatii części kibiców i ekspertów, którzy spodziewali się, że będący pod jego wodzą Polacy zaczną serię zwycięstw w eliminacjach do mistrzostw świata w Katarze. Niestety, te plany zepsuły drużyny Anglii i Węgier, które odebrały nam cenne punkty. Możliwe jednak, że zła passa się odwróci, a sam Sousa zyska sobie uznanie i "kredyt zaufania" dzięki dobrej postawie drużyny w trakcie spotkań z Islandią i Rosją, co powinno przełożyć się na większą wiarę w Polaków w trakcie czerwcowych zmagań na mistrzostwach Europy. Ostatnim razem, selekcjoner spotkał się z dziennikarzami, aby poinformować o składzie drużyny, która będzie reprezentować Polskę. Przypomnijmy, że niektóre decyzje trenera były dość kontrowersyjne, a wśród powołanych zabrakło miejsca dla m.in. Kamila Grosickiego, czy Sebastiana Szymańskiego.

Konferencja reprezentacji Polski Paulo Sousa GDZIE OGLĄDAĆ? Konferencja reprezentacji Polski Paulo Sousa dzisiaj w poniedziałek NA JAKIM PROGRAMIE?

Konferencja reprezentacji Polski z udziałem Paulo Sousy została zaplanowana na 31.05. TRANSMISJA z konferencji reprezentacji Polski dostępna będzie na platformie YouTube, na kanale Łączy Nas Piłka TV NA ŻYWO dostępna będzie także na TVP Sport. Początek spotkania Paulo Sousy z mediami zaplanowano tuż po konferencji z Bartoszem Bereszyńskim, która zaplanowana jest na godzinę 13.45.

Najnowsze