Łotwa - Polska

Autor: Łukasz Grochala/Cyfrasport Łotwa - Polska

Łotwa - Polska: Hattrick Roberta Lewandowskiego. Trzeci gol przeciwko Łotwie [WIDEO]

2019-10-10 22:26

Hattrick Roberta Lewandowskiego. Trzeci gol Roberta Lewandowskiego przeciwko Łotwie. Gol Lewego przeciwko Łotwie na 3:0. Po trzynastu minutach polski napastnik miał już na koncie dwie bramki. W drugiej połowie Lewandowski skompletował hattricka, choć trzeba przyznać, że jego udział przy tym trafieniu nie był zbyt duży. Liczy się jednak to co w bramce - w ten sposób strzelił sześćdziesiąte trafienie!

Robert Lewandowski strzela w tym sezonie jak natchniony. Po krótkiej przerwie i dwóch meczach bez trafienia, kapitan kadry w końcu trafił także i dla reprezentacji. A gdy już zaczął trafiać, to nie mógł się zatrzymać! "Lewy" po dwóch szybkich bramkach, trzecie trafienie, którym skompletował hattricka trafił pod koniec drugiej odsłony. Uderzenie skiksował Kamil Grosicki, a do pustej siatki strzelił Polak.

Trzeci gol Roberta Lewandowskiego z Łotwą. Gol Lewandowskiego na 3:0 z Łotwą [WIDEO]