Mateusz Borek załamany po Polska - Słowacja

i

Autor: Kamil Kacperczyk / SE Mateusz Borek załamany po Polska - Słowacja

Mateusz Borek ZAŁAMANY po meczu Polska - Słowacja na Euro! Mówi o nagannym zachowaniu [WIDEO]

2021-06-14 21:20

Euro 2020: Polska zaliczyła fatalny start na tegorocznych mistrzostwach Europy. Porażka ze Słowacją 1:2 niemal przekreśla nasze szanse na awans do fazy pucharowej. Mateusz Borek, który komentował mecz dla Telewizji Polskiej, był załamany. W rozmowie z "Super Expressem" trudno było ukryć mu smutek. W odniesieniu do błędu jednego z piłkarzy otwarcie mówił o nagannym zachowaniu.

Euro 2020 dla Biało-czerwonych zaczyna się fatalnie. Polska przegrała ze Słowacją 1:2 i w przypadku porażki z Hiszpanami, szanse na awans do fazy pucharowej są minimalne. Mateusz Borek po porażce Biało-czerwonych w rozmowie z "SE" był rozczarowany wynikiem i grą naszej kadry. - Przyjechaliśmy z nadziejami, jeszcze z tego turnieju nie wyjeżdżamy, ale mamy problem. Będzie już tylko trudniej. Będziemy grali z mocniejszymi przeciwnikami niż w pierwszym meczu. Skriniar okazał się nie tylko liderem defensywy, który był skałą nie do skruszenia. Znowu popełniliśmy błąd... - powiedział Borek.

Komentator TVP zwrócił też uwagę na karygodne zachowanie naszych zawodników przy pierwszym trafieniu dla Słowaków. - Pierwsza bramka? Naganne zachowanie Kamila Jóźwiaka, łatwo ograny Bartosz Bereszyński. Ale zobaczcie - nie ma nawyku zejścia środkowego pomocnika do asekuracji, bo trener chce tak grać - przyznał.

Cała rozmowa Przemka Ofiary z Mateuszem Borkiem do obejrzenia w materiale wideo!

Mateusz Borek ZAŁAMANY po meczu ze Słowacją...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze