Paulo Sousa

i

Autor: AP PHOTO/BRUNA PRADO Paulo Sousa

Paulo Sousa przerwał milczenie w sprawie odejścia. Zabrał głos i szybko tego pożałował

2022-06-22 7:53

Już nie tylko w Polsce wiedzą, że Paulo Sousa jest parodystą i nie radzi sobie w roli trenera. Po kompromitującym odejściu z reprezentacji naszego kraju, Portugalczyk wyleciał tym razem z Flamengo. Po kilkudziesięciu godzinach w końcu zdecydował się zabrać głos w sprawie rozstania z ekipą z Rio de Janeiro. Lepiej było, gdyby Paulo Sousa jednak tego nie robił...

W kolejnym miejscu przekonali się o wyjątkowych umiejętnościach Paulo Sousy w prowadzeniu piłkarskich drużyn. Triumfator Ligi Mistrzów porzucił polską kadrę na rzecz prowadzenia Flamengo. Ekipa z Rio de Janeiro podziękowała mu za współpracę po nieco ponad sześciu miesiącach. Pół roku wystarczyło, by "siwy bajerant" stracił kolejną pracę... Zabrał głos w sprawie wyrzucenia go z Flamengo i... naprawdę szybko tego pożałował. Musiał podjąć natychmiastowe kroki - dokładnie te same, co po ucieczce z Polski.

NIE PRZEGAP! Paulo Sousa otrzyma fortunę za wyrzucenie z Flamengo! Padniecie po zobaczeniu, ile wynosi jego odprawa

Paulo Sousa o wyrzuceniu z Flamengo

W obszernym wpisie na Instagramie Paulo Sousa pisał m.in. o tym, że klub nie był prowadzony w jednym kierunku, ale dziękował za daną mu szansę. - Wspominałem wielokrotnie, że są rzeczy i ludzie, których nie możemy kontrolować. Nie potrafimy przekazać lub przekonać ich, że jest inny sposób. Aby naprawdę coś zmienić, ważne jest, by wszyscy bez wyjątku podążali tą samą ścieżką - twierdzi Sousa.

Obszerny wpis zakończył podziękowaniami dla wszystkich. Po chwili podjął ważną decyzję, by... uniemożliwić kibicom komentowanie wpisu. Dokładnie to samo zrobił, gdy uciekał z Polski.

Ile zapamiętaliście z kadencji Paulo Sousy w reprezentacji Polski? Sprawdźcie się w naszym quizie.

QUIZ. Paulo Sousa: Ile zapamiętasz z jego kadencji?

Pytanie 1 z 11
Kogo zastąpił na stanowisku selekcjonera Paulo Sousa?

Żałosny bilans Sousy w reprezentacji Polski

Paulo Sousa w reprezentacji Polski miał po prostu tragiczny bilans. Przypomnijmy, że pod wodzą selekcjonera kadra wygrywała jedynie z fatalnymi przeciwnikami - Andorą, San Marino oraz Albanią. To z nimi udało się zgromadzić komplet sześciu zwycięstw. Pozostałe dziewięć meczów to remisy lub porażki.

NIE PRZEGAP! Chytry Paulo Sousa żąda milionów odszkodowania. Kuriozalne zachowanie dyletanta, skandaliczna postawa

Paulo Sousa okazał się Pinokiem i siwym bajerantem. „Dezercja”! | Futbologia 2
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze