Tak Polacy świętowali awans na Euro 2020. Szampan, śpiewy i specjalne koszulki [WIDEO]

2019-10-13 22:59 MSo
Polska - Macedonia Północna
Autor: CyfraSport Polska - Macedonia Północna

Kadra Polski po raz pierwszy w historii awansowała na trzy kolejne piłkarskie imprezy! Po mistrzostwach Europy we Francji i mundialu w Rosji, nasze Orły pojadą na kolejny euroczempionat, który będzie rozgrywany w kilkunastu miastach na całym kontynencie. Po zwycięstwie nad Macedonią Północną rozpoczęło się świętowanie. Jak wyglądało? Były specjalne koszulki, a także mnóstwo szampana!

Mamy to - wykrzyczały zapewne dziesiątki tysięcy polskich kibiców po końcowym gwizdku z Macedonią Północną. Choć styl nie był fenomenalny, to nasza kadra jedzie na kolejne mistrzostwa Europy. Po zakończeniu spotkania nie mogło brakować wielkiej radości. Piłkarze przywdziali specjalne, okolicznościowe koszulki.

Na specjalnie przygotowanych strojach nie było specjalnego hasła jak w przypadku dwóch, poprzednich awansów. Nie było ani "Vive la Pologne 2016" ani "Dawaj Polska". Tym razem były wypisane daty kolejnych turniejów, na które udało się Polakom dostać. 2016, 2018, 2020! Pierwszy raz w historii nasza kadra zakwalifikowała się na trzy kolejne imprezy rangi mistrzowskiej!

Pojawiło się również mnóstwo szampana, którym zawodnicy polewali się tańcząc, skacząc i śpiewając "Polska, Biało-czerwoni!". Radość i świętowanie z pewnością przeciągną się nie tylko na czas pobytu na boisko! Okazja ku temu jest jednak spora, nawet jeśli awans w oczach kibiców był obowiązkiem.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.