Krzysztof Kirczuk, szef agencji Major1

i

Autor: Paweł Jaskółka Reprezentacja Polski może czuć się bezpiecznie w Opalenicy

Niezwykła historia ochroniarza Lewandowskiego. Odpowiadał za życie wielkiej gwiazdy, niecodzienna historia

2021-06-03 17:40

Nie ma dnia, by wokół ośrodka w Opalenicy nie kręcili się kibice. Szanse na spotkanie Roberta Lewandowskiego są jednak nikłe, bowiem pierwsze zasieki postawione są już ponad kilometr przed hotelowym wejściem. Kadrowicze żyją w bańce, ale jest to bezpieczna bańka. Na początku zgrupowania niektórzy fani, po paru głębszych, postanowili się przez nią przebić. Kilku kibiców próbowało wtargnąć do ośrodka – Mieliśmy mały incydent na początku zgrupowania, ale w profesjonalny sposób sobie poradziliśmy – mówi „Super Expressowi” Krzysztof Kirczuk, szef agencji ochrony, która dba o bezpieczeństwo kadrowiczów.

Ochroniarze agencji Major1 nie odstępują piłkarzy na krok. Panowie w niebieskich koszulkach krążą wokół hotelu Remes 24 godziny na dobę. Niemal odprowadzają kadrowiczów na treningi. – Dla nas ochranianie reprezentacji Polski przed mistrzostwami Europy to „creme de la creme” w naszej branży – mówi Kirczuk. Po chwili pokazuje nam zdjęcia z… 50 Centem, DJ Tiesto i Arminem van Buurenem i ATB. – Ochranialiśmy ich wszystkich. Pilnujemy również polskich celebrytów. 50 Centem opiekowaliśmy się, gdy przyleciał na koncert na warszawskim Torwarze. W sumie pilnowało go dziewięciu wielkich chłopów. Takich ludzi pilnuje się od momentu wylądowania aż do wylotu – dodaje. Z ich usług będzie korzystał również napastnik Herthy Berlin Krzysztof Piątek.

Mateusz Borek ocenia mecz z Rosją

W czasach pandemii COVID-19 „orły” Sousy są również chronieni przed wirusem. Żeby przemieścić się z punktu A do B w ośrodku hotelu Remes, trzeba mieć przy sobie aktualny (i oczywiście negatywny) wynik testu antygenowego. Muszą go mieć również ci zaszczepieni.

- W czasach koronawirusa i my mieliśmy mniej zajęć, ostatnio wszystko wychodzi na prostą. Robimy dużo przedsięwzięć, ochraniamy Fame MMA. Doceniają nas tam. Pilnujemy im porządku podczas konferencji prasowych i spraw wokół oktagonu, a ostatnio można było zobaczyć, że to nie jest łatwa sprawa - mówi Kirczuk, który... być może sam zawalczy na jednej z gal w przyszłości.

Jedno jest pewne tu i teraz - piłkarzom włos z głowy raczej nie spadnie, ale ich bezpieczeństwo na murawie zależy już od ich formy. I pomysłów Paulo Sousy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze