Reprezentacja Walii

i

Autor: Wikimedia Commons Reprezentacja Walii

Walia – Szwajcaria EURO 2021. Typy, składy, kursy 12.06

2021-06-11 15:33

Sobotnie starcia na Euro 2021 otworzy drugie spotkanie w ramach grupy A, w którym Walia podejmuje Szwajcarię. W obu składach mamy równie doświadczonych zawodników, dla których EURO 2021 jest okazją do pokazania, na co ich jeszcze stać, oraz młodych piłkarzy, dla których mistrzostwa są szansą na zaprezentowania się z jak najlepszej strony i wypromowanie nazwiska. Która drużyna okaże się lepsza i zrobi duży krok w stronę awansu do następnej rundy?

Walia i Szwajcaria to drużyny, które walczą o awans w grupie A. Obie drużyny mają równe szanse, a o wyniku spotkania może zadecydować dyspozycja indywidualności danego dnia. W składach obu drużyn mamy zarówno znane nazwiska, których lata świetności dobiegają końca, jak i młodych zawodników, przed którymi fantastyczne kariery. Która drużyna okaże się lepsza?

Sytuacja kadrowa

Obie drużyny mają kompletne kadry. Zarówno selekcjoner Ryan Giggs z Walii, jak i Vladimir Petković ze Szwajcarii mogą liczyć na wszystkich zawodników, których wybrali. Jedynym nieobecnym, o którego braku mówił selekcjoner Walii, to Tom Lockyer z angielskiego Luton. Obrońca był w planach selekcjonera na EURO, jednak piłkarz na początku marca nabawił się kontuzji, a sztab miał dostatecznie dużo czasu, by znaleźć i przygotować zastępstwo. Obie drużyny zmierzą się na Baku Olympic Stadium w Azerbejdżanie.

Pod kątem taktycznym, brak kontuzji ma kluczowe znaczenie dla obu reprezentacji. Zarówno jedna, jak i druga drużyna przygotowała wiele wariantów gry, by być jak najlepiej przygotowanymi do turnieju. Które indywidualności odcisną większe piętno na wyniku? Czy będzie to Gareth Bale z Tottenhamemu i Aaron Ramsey z Juventusu po stronie Walii, czy też Breel Embolo z Borussi Moenchengladbach i Xherdan Shaqiri z Liverpoolu po stronie Szwajcarii? O tym dowiemy się już w sobotnie popołudnie!

Raport z Sopotu

Przewidywane składy

Walia: Wayne Hennessey – Ethan Ampadu, Chris Mepham, Ben Davies, Neco Williams – Connor Roberts, Harry Wilson, Aaron Ramsey, Daniem James – Gareth Bale, Tyler Roberts

Szwajcaria:  Yann Sommer – Nico Elvedi, Manuel Akanji, Ricardo Rodriguez – Silvan Wildmer, Remo Freuler, Granit Xhaka, Ruben Vargas, Xherdan Shaqiri – Haris Seferowic, Breel Embolo

Nasz typ – Zwycięstwo Szwajcarii

Totalbet – 2.22

LVBet – 2.17

Nasze typy:

Walia – 3.80                     Remis – 3.00                     Szwajcaria – 2.22

Obie drużyny strzelą gola:

Tak – 2.30                                        Nie - 1.57

Suma goli w meczu:

Poniżej 0.5 – 6.00                          Ponad 0.5 - 1.14

Poniżej 1.5 – 2.35                          Ponad 1.5 – 1.60

Poniżej 2.5 – 1.43                          Ponad 2.5 – 2.90

Poniżej 3.5 – 1.14                          Ponad 3.5 – 6.00

Walia wygra oraz wykona więcej rzutów rożnych w meczu – 30.00

Szwajcaria wygra oraz wykona więcej rzutów rożnych w meczu – 3.05

Zawodnik rezerwowy strzeli gola:

Tak – 3.70                         Nie – 1.23

Dokładna liczba goli:

0 – 6.60                                             1- 3.25                                               2 – 3.10

3 – 4.60                                             4 – 8.60                                             5 – 22.00

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze