Włochy - Anglia GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Finał Euro TRANSMISJA TV

i

Autor: AP Włochy - Anglia GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Finał Euro TRANSMISJA TV

Włochy - Anglia GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Finał Euro W TELEWIZJI. Na jakim kanale finał Euro Włochy - Anglia? Finał Euro TRANSMISJA TV

2021-07-11 10:38

Włochy - Anglia GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Finał Euro W TELEWIZJI. Na jakim kanale finał Euro Włochy - Anglia? Finał Euro TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać w telewizji finał mistrzostw Europy? Włochy - Anglia TV. Czas na zapadnięcie najważniejszego rozstrzygnięcia! Kto zgarnie tytuł mistrzów Europy w piłce nożnej - Włochy czy Anglia? Finał Euro Włochy - Anglia GDZIE OBEJRZEĆ MECZ W TV? Transmisja TV Włochy - Anglia.

WŁOCHY - ANGLIA FINAŁ EURO TRANSMISJA TV

Kibice piłkarscy na całym świecie, nie tylko w Europie, czekali na ten moment bardzo długo! Czas rozstrzygnąć, która ekipa będzie najlepszą na Starym Kontynencie. Po dokładnie pięciu latach i jednym dniu miano to zostanie odebrane Portugalii i trafi do Anglii lub Włoch. Pierwsza z tych drużyn z pewnością przystępuje do finału pod dodatkową presją, jako że potyczka odbędzie się na jej własnym terenie - na londyńskim Wembley. Włosi już jednak pokazali w tym turnieju, że nie zamierzają kłaniać się nikomu i po prostu grają dobry futbol. Czeka nas starcie dwóch bardzo klasowych ekip i konia z rzędem temu, kto będzie w stanie wytypować losy boiskowych wydarzeń już przed pierwszym gwizdkiem. Trzeba po prostu wygodnie zasiąść do transmisji tego pojedynku, który dla Polaków skomentują Mateusz Borek oraz Kazimierz Węgrzyn, i rozkoszować się piłką nożną na najwyższym poziomie. Zespoły prowadzone przez Roberto Manciniego oraz Garetha Southgate'a zatroszczą się o całą resztę.

FINAŁ EURO GDZIE W TV?

Finał Euro 2020, mecz Włochy - Anglia, rozpocznie się w niedzielę, 11 lipca o godzinie 21:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO finał Euro Włochy - Anglia w stacjach telewizyjnych TVP 1 oraz TVP Sport. Portal sport.se.pl przeprowadzi relację na żywo z meczu Włochy - Anglia, serdecznie zapraszamy!

Finał Euro 2020 tuż tuż. Tymczasem Robert Lewandowski zobaczył dzieci grające w piłkę i… | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze