Przemysław Frankowski

i

Autor: CyfraSport Przemysław Frankowski

Wydała się cała prawda na temat przygotowań kadry na Euro 2021! Wygadał się jeden z piłkarzy

2021-06-10 17:09

Przed nami turniej Euro 2021! Biało-czerwoni kończą przygotowania do pierwszego spotkania Polska - Słowacja, które może okazać się kluczowe dla losów turnieju. Reprezentacja Paulo Sousy nie trenowała w oku kamer, pracując nad zgraniem i taktyką. Niewiele osób wie, jak wyglądały przygotowania. Teraz wydała się cała prawda na ten temat. Przemysław Frankowski wygadał się o tym na konferencji prasowej.

Przemysław Frankowski był kolejnym piłkarzem, który pojawił się na konferencji prasowej przed Euro 2021! Piłkarz Chicago Fire ma nadzieję, że podczas Euro 2021 trener Paulo Sousa obdarzy go zaufaniem. - Wierzę, że będę grał jak najwięcej. Czuję się lepszym piłkarzem i jestem bardziej doświadczony niż trzy lata temu – uważa skrzydłowy polskiej reprezentacji. Frankowski przekonywał dziennikarzy i kibiców, że na razie trzeba skoncentrować się na pierwszym meczu ze Słowacją.

Przemysław Frankowski przed Euro 2021. Tak wyglądały przygotowania

Biało-czerwoni zdają sobie sprawę, że pierwszy mecz ze Słowacją może być bardzo ważny. Przemysław Frankowski przyznał, że przed meczem otwarcia nie powinno myśleć się o spotkaniach z Hiszpanią i Szwecją. - Teraz nie ma potrzeby myśleć o kolejnych spotkaniach. Nie ma też sensu odczuwać presji, trzeba myśleć pozytywnie i cieszyć się chwilą oraz faktem, że gramy na mistrzostwach – podkreślił na czwartkowej konferencji prasowej zawodnik Chicago Fire.

Pomocnik opowiedział też o tym, jak wyglądały przygotowania przed Euro 2021! Podobno było naprawdę ciężko! - Oczywiście, że mam nadzieję, że szybkość ze Słowacją będzie. Nasz sztab jest doświadczony i wierzę, że tak będzie. Każdy sobie zdaje sprawę, jak intensywny okres jest za nami w Opalenicy. Paliło się i było naprawdę ciężko. Wierzę, że najlepszy moment fizyczny, który mamy czuć jest przed nami - przyznał Przemysław Frankowski.

Euro 2021: Konferencja prasowa 10 czerwca. Przemysław Frankowski ZAPIS TRANSMISJI

Euro 2021 KIEDY gra Polska? Mecze Polaków Euro 2021 KIEDY?

Biało-czerwoni zmagania rozpoczną 14 czerwca od starcia ze Słowacją, które po prostu trzeba wygrać, aby nie znaleźć się w trudnej sytuacji. 19 czerwca przyjdzie okazja do zmierzenia się z Hiszpanią, a ostatnim spotkaniem w grupie będzie mecz ze Szwecją (23.06).

Tomasz Hajto mocno krytycznie o grze kadry
Sonda
Czy polscy piłkarze wyjdą z grupy?
Najnowsze