Arkadiusz Milik co godzinę może kupić sobie nowe Playstation! Dostaje NIEBOTYCZNE PIENIĄDZE w Marsylii | Futbologia

2021-01-22 12:54 po mso
Arkadiusz Milik
Autor: East News Arkadiusz Milik

Zawiła saga transferowa w końcu dobiegła końca. Arkadiusz Milik przenosi się z Napoli do Olympique'u Marsylia. To prawdziwy transferowy hit i jeszcze większa szansa dla polskiego napastnika, który ma szansę dzięki temu pojechać na Euro 2021. W najnowszym odcinku vloga "Futbologia" Przemek Ofiara ujawnia szczegóły umowy naszego zawodnika. Ten zgarnie ogromne pieniądze na Lazurowym Wybrzeżu.

To już koniec transferowej sagi z udziałem Arkadiusza Milika. Tottenham Hotspur, Atletico Madryt, AS Roma czy Juventus - najwięksi mieli ustawiać się w kolejkę do zatrudnienia polskiego snajpera. Ostatecznie padło jednak na wybór nieco bardziej zaskakujący. Napastnik obrał kierunek francuski. Słoneczny Neapol zamienia na Lazurowe Wybrzeże i Olympique Marsylia.

Dowiedz się więcej o transferze Arkadiusza Milika poniżej!

W najnowszym odcinku vloga "Futbologia" dziennikarz "Super Expressu" Przemek Ofiara ujawnia szczegóły umowy Arkadiusza Milika z francuskim klubem. Kwota transferu miała wynieść 13 milionów euro, ale po spełnieniu dodatkowych klauzul suma może wzrosnąć nawet do 18-19 milionów euro. Imponująca wydaje się być także kwota, która ma wpływać co miesiąc na konto Polaka. Ten może liczyć na dziesiątki milionów - rocznie ok. 20 milionów złotych. To oznacza, że co godzinę zarabia ok. 2,5 tysiąca złotych. To oznacza, że co 60 minut może sprawiać sobie nowe Playstation!

O jakich sumach mowa? Sprawdźcie w poniższym odcinku "Futbologii"!

Arkadiusz Milik zarobi w Marsylii FORTUNĘ. Kwota szokuje | Futbologia
Najnowsze