Irtysz - Jagiellonia, wynik 2:0. Zapis relacji LIVE z meczu Ligi Europejskiej

2011-07-07 14:12

Dno! Tak najdelikatniej można określić określić styl, w jakim zaprezentowała nas w rozgrywkach europejskich Jagiellonia Białystok. "Jaga" przegrała drugi mecz z Irtyszem Pawłodar 0:2 i odpadła w pierwszej rudzie eliminacji Ligi Europejskiej.

16:49

Koniec! Totalna kompromitacja - Jagiellonia Białystok przegrałą z Irtyszem 0:2 i odpadła z eliminacji do Ligi Europejskiej.

16:48

93 min. Fatalne zagranie Plizgi

16:45

90 min. Cztery minuty doliczone przez sędziego. Wynik bez zmian: Irtysz - Jaga 2:0

16:43

89 min. Grzyb fatalnie z dystansu - strzał na poziomie ligi okręgowej... zupełnie jak gra Jagi w dzisiejszym meczu

16:40

85. min. Swoją drużynę w ostatniej chwili ratuje dobrą interwencją - Sandomierski!

16:39

84 min. Składna akcja Jagi, ale Plizga marnuje wyśmienitą okazję! Strzela wprost w bramkarza!

16:38

83 min. Wynik bez zmian 2:0 - jak na tę chwilę Irtysz jest w kolejnej rundzie kosztem Jagi

16:35

81. min Atakuje Jaga - dośrodkowanie na rożny wybija Cyrin.

16:35

80 min. Dobrą sytuację marnuje Plizga...

16:34

79 min. Złe dośrodkowanie Burkhardta!

16:31

76 min. Seratlic ukarany żółtą kartą za próbę wymuszenia rzutu karnego. Jaga nadal przegrywa 0:2!

16:28

74 min. Dawid Plizga zmarnował idelaną okazję! Po dośrodkowaniu wybiegł do piłki i w sytuacji sam na sam z bramkarzem przetrzelił daleko ponad poprzeczką!!!

16:23

69 min. Mehdi strzelał z dystantu, piłkę wyłapał Cyrin.

16:21

67 min. Wreszcie dobra akcja Jagi. W polu karnym zabrakło jednak ostatniego podania.

16:20

65 min. Wynik bez zmian Irtysz wygrywa 2:0.

16:19

64 min. Nieudana próba zagrania pomiędzy Frankowskim i Plizgą. Piłkę odzyskuje Irtysz

16:15

61 min. Kolejna sytuacja bramkowa gospodarzy. Na szczęście piłka przelatuje nad bramką

16:13

58 min. Plizga zatrzymywany w polu karnym, pomocnik "Jagi" domaga się karnego jednak szwajcarski sędzia pozostanie nieugięty

16:12

57 min. Pozostawiony bez opieki Malcew strzela, ale broni świetną internencją Sandomierski!

16:11

56 min. Trzecia zmiana w Jagiellonii. Na boisku pojawia się El Mehdi Sidqy (zmienił Grzegorza Bartczaka)

16:08

54 min. Po akcji Kazachów, piłkę od bramki wznawia Sandomierski. Wynik bez zmian Irtysz prowadzi 2:0!

16:05

51 min. Coraz więcej walki w środku pola faulowany Rafał Grzyb, rzut wolny dla Jagiellonii Białystok. Nic z tego... od bramki grę wznowi bramkarz Irtyszu

16:04

50 min. Rzut wolny dla Irtyszu

16:01

46. min. Dobre dośrodkowanie Plizgi, jendak golkiper gospodarzy łapie piłkę nad Tomaszem Frankowskiem

15:59

46 min. Drugą połowę rozpoczęła Jagiellonia. Na boisku pojawia się Tomasz Frankowski i Marcin Burkhardt.

15:44

Koniec pierwszej połowy - katastrofa! Jagiellonia Białystok przegrywa z Irtyszem Pawłodar 0:2. W dwumeczu prowadzą Kazachowie 2:1.

15:41

42 min. GOL na 2:0! Gleb Malcew strzela z około 20 metrów - Sandomierski bez szans...

15:38

40 min. Jaga gra chaotycznie, tak w obronie jak i w ataku. Gospodarze nadal prowadzą 1:0. W dwumeczu remis 1:1.

15:34

35 min. Gol!!! Irtysz prowadzi 1:0 bramkę strzelił Coulibaly

15:28

31 min. Prawym skrzydłem ruszył Kupisz - nic jednak z tego nie wychodzi

15:26

29 min. Bardzo mocny strzał Aleksandra Kuczmy! Z trudem broni Sandomierski

15:22

25 min. Zablokowane uderzenie Kupisza, piłka wylatuje na rzut rożny

15:19

22 min. Maycon w bardzo dobrej sytuacji! Strzela jednak wprost w bramkarza Irtyszu. Zabrakło spokoju.

15:17

20 min. Bardzo niecelne uderzenie Rafała Grzyba

15:16

18 min. Atakuje Irtysz, jednak po zamieszaniu w polu karnym ręką zagrywa jeden z zawodników gospodarzy. Wynik bez zmian 0:0

15:15

17 min. Nieudane dośrodkowanie Kupisza - wybija Coulibaly

15:13

15 min. Podobna akcja tyle, że drugą stroną - tym razem wybiciem piłki zatrzymany Tomasz Kupisz

15:11

14 min. Składna akcja "Jagi" - jednak defensor gospodrzy wybija piłkę poza boisko

15:08

10 min. Z wolnego strzelali gospodarze - pewnie broni golkiper "Jagi"

15:05

7 min. Znów brakuje gospodarzom dokładności - Sandomierski wyłapuje piłkę zagraną "do nikogo"

15:03

Irtysz w ataku pozycyjnym, jednak nic z tego nie wychodzi piłkę łapie Sandomierski

15:02

Bartczak wybija piłkę, rożny dla gospodarzy. Ale okazji ne wykorzystuje napastnik Gleb Malcew