Lech Poznań

i

Autor: Cyfra Sport Lech Poznań

Lech walczy o LKE

Lech - Dudelange TV GDZIE OGLĄDAĆ? Lech - Dudelange NA ŻYWO TRANSMISJA. Lech - Dudelange 18.08.2022 LIVE ONLINE. Lech - Dudelange STREAM LIVE w INTERNECIE. Lech - Dudelange NA KTÓRY KANALE?

2022-08-18 16:05

Lech - Dudelange TV GDZIE OGLĄDAĆ? Lech - Dudelange NA ŻYWO TRANSMISJA. Lech - Dudelange 18.08.2022 LIVE ONLINE. Lech - Dudelange STREAM LIVE w INTERNECIE. Lech - Dudelange NA KTÓRY KANALE? Lech Poznań ma już tylko jedną przeszkodę do pokonania w drodze do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Przed Kolejorzem dwumecz z Dudelange, który zacznie się w Poznaniu. Być może to dwa najważniejsze spotkania mistrzów Polski w tym sezonie. Lech - Dudelange GDZIE OGLĄDAĆ? Lech - Dudelange TV TRANSMISJA NA ŻYWO.

Lech - Dudelange TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Lech - Dudelange DZISIAJ NA KTÓRYM KANALE?

Lech Poznań trwające rozgrywki zaczął w zasadzie najgorzej jak się dało. Po czterech spotkaniach w PKO Ekstraklasie mistrzowie Polski na koncie mają zaledwie jeden punkt. W dodatku styl ich gry nie pozwala optymistycznie patrzeć na przyszłość, bo problemów jest mnóstwo. John van den Brom nie ma spokoju zwłaszcza w formacji defensywnej, z której kilku piłkarzy wypadło ze względu na kontuzje i szkoleniowiec musi łatać dziury. W ostatnim spotkaniu ligowym na środku obrony zagrał Nika Kvekveskiri, a więc nominalny pomocnik. W europejskich pucharach co prawda awanse do kolejnych rund są, ale postawa piłkarzy pozostawia wiele do życzenia. Mimo wszystko Lech jest krok od awansu do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Kolejorz decydujący bój stoczy z luksemburskim Dudelange, a kibice z polski doskonale kojarzą ten klub.

Lech - Dudelange LIVE ONLINE w INTERNECIE. Lech - Dudelange NA KTÓRYM KANALE 18.08?

W 2018 roku Luksemburczycy wyeliminowali Legię Warszawa z Ligi Europy, co było ogromną sensacją i zarazem kompromitacją Wojskowych. Lech za wszelką cenę chce uniknąć takiego scenariusza i ponownie zagrać w fazie grupowej europejskich pucharów. Ale wszyscy w Poznaniu do tego dwumeczu podchodzą z duszą na ramieniu, czemu dziwić się nie można.

Mecz Lech - Dudelange odbędzie się we czwartek 18 sierpnia. Transmisja ze spotkania Lech - Dudelange TV NA ŻYWO na kanale TVP Sport. W Internecie mecz można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:30. Relacja z Lech - Dudelange NA ŻYWO na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze