Legia Warszawa - SSC Napoli

i

Autor: PAP/Leszek Szymański

Legia - Napoli: Racowisko przed meczem. Legia nie uniknie kary, imponująca oprawa

2021-11-04 18:46

To prawdziwe święto sportu w Warszawie! Mecz Legia - Napoli elektryzuje kibiców w całym kraju. Takie spotkanie Ligi Europy to arcyciekawa rywalizacja. Na stadionie przy Łazienkowskiej pojawią się gwiazdy włoskiej ekstraklasy. Fani mistrza Polski postanowili przygotować ogromną oprawę. Piękne show zaprezentowane tuż przed spotkaniem robiło wrażenie. Niestety, wiele wskazuje na to, że klub nie uniknie kary.

Kibice Legii Warszawa są znani w całej Europie nie tylko z gorącego dopingu, ale także bardzo imponujących opraw. To ścisły światowy top, jeśli chodzi o ruch ultrasowski. Trudno więc było sobie wyobrazić, by podczas meczu Legia - Napoli nie było żadnej oprawy. Już przed spotkaniem było widać, że fani stołecznego zespołu postanowili przygotować pewną oprawę. Na jej prezentację trzeba było poczekać do ostatnich chwil przed spotkaniem.

Legia - Napoli: Efektowna oprawa kibiców Legii

Kibice przygotowali wielki napis Legia Warszawa, a dookoła powiewały tysiące zielonych i czerwonych flag, które ułożył się w znakomite pasy. Z lotu helikoptera wyglądało to naprawdę fenomenalnie. Trudno było się nie zachwycić! W pewnym momencie nagle odpalono pirotechnikę. Bez dwóch zdań - klub zapewne zapłaci za to karę.

Legia Warszawa przed meczem z Napoli miała na koncie sześć punktów w trzech zdobytych meczach. Po trzeciej kolejce, "Wojskowi" są liderami grupy C Ligi Europy, wyprzedzając ekipę z włoskiej ekstraklasy i Leicester. Ostatnie miejsce w grupie zajmuje Spartak Moskwa.

Liga Europy: Tabela grupy Legii Warszawa

Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 Legia Warszawa 3 6 2:3
2 Napoli 3 4 7:5
3 Leicester 3 4 6:6
4 Spartak Moskwa 3 3 6:7
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze