Nemanja Nikolić rozstrzelał Botosani i chwycił za "Super Express" [TYLKO U NAS]

2015-07-25 10:37
Nemanja Nikolić
Autor: Paweł Nowakowski Nemanja Nikolić z Super Expressem

Napastnicy, którzy mówią, że nie myślą o koronie króla strzelców, kłamią. Ja jestem tym wyścigiem bardzo zainteresowany. Pragnę strzelać w każdym meczu, a w czerwcu podliczę sobie gole i zobaczymy, czy wystarczy do bycia najskuteczniejszym w lidze - opowiada nam nowy najlepszy strzelec Legii Nemanja Nikolić (28 l.), który... dołączył do grona Czytelników "Super Expressu"!

"Super Express": - Mecz z Botosani był dla was jak spacerek.

Nemanja Nikolić: - Zwycięstwo 1:0 w pierwszym meczu nas nie zadowalało, dlatego nie chcieliśmy bronić korzystnego rezultatu, tylko rzuciliśmy się do ataków, by w efektownym stylu wygrać. Udało się strzelić trzy bramki, a na tak gorącym terenie to nie jest łatwe. Cieszę się także z trafienia Aleksandara Prijovicia, z którym się trzymam.

- W czterech meczach zdobyłeś trzy bramki. Spodziewałeś się, że zaliczysz tak znakomity początek w nowym klubie?

- Szybko odnajduję się w nowym otoczeniu i od razu strzelam bramki, tak było w moich poprzednich klubach - Videotonie i Kaposvari. To ważne dla napastnika, bo jeśli nie strzeli w 3-4 pierwszych meczach, robi się nerwowy, a to z kolei odbija się na wynikach zespołu. Na szczęście nie mam takich problemów.

- Chcesz być królem strzelców?

- Każdy napastnik o tym marzy, a ten, kto twierdzi inaczej, mówi nieprawdę. Myślę, że będzie ostra rywalizacja o koronę najlepszego strzelca, a ja chcę strzelać w każdym meczu. Nie zakładam sobie jednak, ile bramek zdobędę. Dobrego napastnika nie poznaje się po tym, jak zaczyna, ale po tym, ile ma bramek na koniec. Chcę stawiać malutkie kroczki, a w czerwcu podliczę sobie te bramki i mam nadzieję, że będę najlepszy.

- Jak się czujesz w Warszawie?

- Bardzo dobrze, to przepiękne miasto! Z rodziną często spacerujemy po stolicy i mamy już kilka ulubionych miejsc, szczególnie bardzo podoba nam się Starówka.

Nemanja Nikolić też czyta "Super Express"!

- A jak podoba ci się wczorajsza ostatnia strona w "Super Expressie", której jesteś bohaterem?

- Rewelacja! Bardzo podoba mi się określenie "NiGOLić", jeszcze nikt nigdy mnie tak nie nazwał. To bardzo miłe, a ostatnią stronę zachowałem sobie na pamiątkę. Serdecznie pozdrawiam waszych Czytelników!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze