Riga - Śląsk

Autor: Cyfra Sport Śląsk Wrocław

Europejskie puchary

Riga - Śląsk NA ŻYWO transmisja z meczu eliminacji Ligi Konferencji dzisiaj 24.07.2024

2024-07-24 14:17

Walka o europejskie puchary rozkręca się na dobre. W środę po paru latach przerwy do międzynarodowych rozgrywek wróci Śląsk Wrocław. Wicemistrzowie Polski powalczą o Ligę Konferencji Europy, choć awans do fazy ligowej byłby dużą niespodzianką. Ale przejście pierwszego rywala, a więc Riga FC wydaje się być obowiązkiem Wojskowych. Sprawdź gdzie oglądać mecz Riga - Śląsk w tv na żywo.

Śląsk Wrocław był jedną z rewelacji ubiegłego sezonu PKO Ekstraklasy. Zespół z Dolnego Śląska kilka miesięcy wcześniej bronił się przed spadkiem z najwyższej klasy rozgrywkowej, a następnie stał się zespołem, który trudno było pokonać. Zwłaszcza runda jesienna w wykonaniu podopiecznych Jacka Magiery była znakomita. Na wiosnę Śląsk punktował nieco gorzej i to przede wszystkim ten okres zadecydował, że nie zdołał wywalczyć mistrzostwa Polski. Dziś wrocławianie wracają do europejskich pucharów i w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji zmierzą się z Riga FC. - My nie kalkulujemy. Chcemy jutro wygrać. Wiemy jak rywal gra, znamy jego mocne i słabe strony, ale to my jesteśmy najważniejsi. Nasz mental, nasze zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty i głowa. Głowa, która musi puścić i pozwolić nam zagrać na naszym najwyższym poziomie. Kiedy się spotykają dwa zespoły z dwóch różnych lig, to zawsze jest pewna niewiadoma - powiedział Jacek Magiera przed środowym spotkaniem.

Mecz Riga FC - Śląsk Wrocław w eliminacjach Ligi Konferencji Europy odbędzie się w środę 24 lipca. Transmisja z tego spotkania dostępna będzie na kanale Polsat Sport 1 oraz TV 4, a w Internecie mecz będzie można zobaczyć na płatnej platformie Polsat Box Go. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:00. Relacja z meczu Riga FC - Śląsk Wrocław na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!