Bójka kibiców na meczu ukraińskiej młodzieżówki

Autor: Twitter / ZRZUT EKRANU Bójka kibiców na meczu ukraińskiej młodzieżówki

Wielka zadyma na boisku. Piłkarze zaczęli się przepychać, do gardeł skoczyli sobie też kibice. Jest nagranie

2021-11-09 16:00

Czasem jeden, pozornie niegroźny faul może okazać się zarzewiem wielkiej rywalizacji na murawie. Do wielkiej zadymy doszło podczas meczu ukraińskiej ligi młodzieżowej. Jedno przewinienie okazało się zapalnikiem ogromnej szarpaniny. Na murawę wbiegli nawet kibice, którzy zaczęli mierzyć się ze sobą.

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas meczu jednej z ukraińskich lig młodzieżowych. Spokojne spotkanie zostało przerwane, gdy nagle na murawie doszło do wielkiej szarpaniny. Ogniskiem zapalnym nie było nic poważnego. Prosty faul taktyczny stał się zarzewiem zadymy. Najpierw kłócili się sami zawodnicy, którzy zaczęli się przepychać między sobą. Do kilku graczy szybko dołączyli rezerwowi i reszta graczy. Na nic zdały się próby uspokojenia sytuacji przez arbitra. Po chwili na murawie szarpali się już niemal wszyscy. Nagle wtargnęli także kibice.

Wydało się, co Paulo Sousa naprawdę myśli o Arkadiuszu Miliku! Po tych słowach wszystko stało się jasne

Ukraina: Wielka zadyma na boisku po faulu

Na boisku pojawili się bliscy i znajomi zawodników Interu Dnipro i Mariupolu. W 69. minucie goście prowadzili 2:1 i zmierzali po wygraną. Jeden faul wywołał sporą burzę. Na szczęście po niespełna dwóch minutach udało się nieco uspokoić sytuację. O sytuacji na Twitterze pisał jeden z kibiców, znany jako "BuckarooBanzai".

- Bójka na meczu ukraińskiej ligi u17, Inter Dnipro - Mariupol. Wzięli w niej udział wszyscy - piłkarze, sztaby trenerskie, rodzice i kibice - napisał na Twitterze. Wideo z całego zajścia można zobaczyć poniżej.

Czy brałeś kiedyś udział w bójce kibiców? Weź udział w naszej sondzie.

Brałeś/aś udział w bójce kibiców na stadionie?