Arkadiusz Milik

i

Autor: AP PHOTO Arkadiusz Milik

Zwrot akcji w sprawie Arkadiusza Milika? Są najnowsze informacje, tego scenariusza spodziewało się niewielu

2022-05-21 19:06

Nazwisko Arkadiusza Milika we francuskich i polskich mediach przewijało się dość często w ostatnich tygodniach. Powodem tego było możliwe odejście reprezentanta Polski z Olympique Marsylia. Napastnik był łączony z kilkoma innymi klubami. Niewykluczone jednak, że kolejny sezon spędzi na południu Francji. Najnowsze doniesienia o Miliku są dość zaskakujące.

Przygoda Arkadiusza Milika z Olympique Marsylia trwa od stycznia 2021 roku. Wówczas reprezentant Polski po fatalnym i trudnym dla niego okresie w Napoli przeniósł się do Francji. Początek gry w OM był w wykonaniu napastnika solidny, bo z dużą regularnością wpisywał się na listę strzelców i często występował w wyjściowym składzie.

FC Barcelona złożyła ofertę za Lewandowskiego! Pilne doniesienia, Bayern może pozostać nieugięty

Milik zostanie w Marsylii? Są najnowsze informacje

Potem sprawy się skomplikowały, bo tuż przed mistrzostwami Europy Milik doznał kontuzji kolana. Pierwotnie wydawało się, że przerwa nie potrwa zbyt długo, ale realia okazały się zdecydowanie gorsze dla Polaka. Na boisku pojawił się dopiero na początku października ubiegłego roku. Choć dostawał sporo minut, ze skutecznością było na bakier.

Mocne słowa Kuby Błaszczykowskiego do kibiców Wisły Kraków. Padły wulgaryzmy i ważna obietnica

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?

Najnowsze doniesienia o przyszłości Milika

W dodatku w ostatnim czasie pojawiało się coraz więcej informacji, że Milikowi jest nie po drodze z trenerem marsylczyków, Jorge Sampaolim. Według licznych doniesień piłkarz miał być niezadowolony z tego, że dostaje mało szans na grę i to miało skłaniać go do szukania sobie nowego zespołu. Teraz sytuacja odwróciła się o sto osiemdziesiąt stopni.

Najnowsze ustalenia "Le Provence" sugerują, że Milik zostanie na kolejny sezon w Olympique Marsylia. Według doniesień dziennikarzy z Francji taką decyzję zawodnik miał już przekazać nawet selekcjonerowi reprezentacji Polski, Czesławowi Michniewiczowi. Niewykluczone, że wpływ na to mają zbliżające się mistrzostwa świata.

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Najnowsze