FC Barcelona, Lamine Yamal

Autor: AP PHOTO Lamine Yamal

Liga Mistrzów

Barcelona – Young Boys RELACJA NA ŻYWO. Barcelona walczy o pierwsze zwycięstwo w Lidze Mistrzów w tym sezonie!

2024-10-01 17:17

FC Barcelona bardzo nieudanie zaczęła rozgrywki Ligi Mistrzów w tym sezonie, które odbywają się w nowym, mocno odświeżonym formacie. Mecz przeciwko AS Monaco zdefiniowała czerwona kartka Erica Garcii już w 11. minucie. Choć Barcelona długo utrzymywała korzystny wynik, to ostatecznie uległa 1:2. W starciu z Young Boys Berno Robert Lewandowski i jego koledzy z pewnością będą chcieli zmazać plamę z pierwszej kolejki. Śledź relację na żywo z meczu Barcelona – Young Boys na sport.se.pl.

FC Barcelona – Young Boys Berno 0:0 (0:0)

Kartki

Barcelona:

Young Boys:

Na żywo

FC Barcelona - Young Boys Berno

Barcelona - Young Boys relacja wynik na żywo dzisiaj 1.10.2024

FC Barcelona pod wodzą Hansiego Flicka radzi sobie bardzo dobrze w lidze hiszpańskiej, jednak w Lidze Mistrzów zanotowała wyraźny falstart. Pierwszy mecz, przeciwko AS Monaco, wybitnie nie układał się po myśli niemieckiego szkoleniowca, bo już w 11. minucie czerwoną kartkę obejrzał Eric Garcia, który faulował jednego z szarżujących na jego bramkę zawodników Monaco. W tej minucie meczu zdecydowanie mniejszą stratą jest utrata gola, niż jednego zawodnika i ostatecznie zemściło się to na Barcelonie, która przegrała 1:2. Teraz przed zawodnikami „Dumy Katalonii” starcie z jednym ze słabszych zespołów, z jakimi przyjdzie się im zmierzyć w fazie ligowej Ligi Mistrzów, czyli Young Boys Berno, dlatego też wszyscy sympatycy tego klubu liczą na komplet punktów, tym bardziej, że spotkanie odbędzie się na stadionie Barcelony. Później o punkty może być już trudniej, bowiem losowanie skojarzyło zespół Roberta Lewandowskiego z takimi zespołami jak Bayern Monachium, Borussia Dortmund (finalista LM) czy Atalanta (zwycięzca LE).